Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Салон краси "Оригінал"

  Салон краси "Оригінал"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 043-7601

  Контактна особа:Ірина

  Адреса сайту:Salonoriginal.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. 23 Серпня, 3

  Робота перукаря це насамперед ремесло! А будь-яке ремесло передається з рук в руки, від майстра учневі. Майстер ділиться власними спостереженнями, секретами, особистими напрацюваннями. Розробляючи даний курс, мені було важливо ні упустити, жодної робили, так як в нашій роботі важливо абсолютно все: починаючи з того, як і коли ми одягаємо пеньюар, і закінчуючи наданням рахунка за фарбування. Заняття проходять динамічно і цікаво! Це саме тренінг - не знати Ви просто не зможете! Почнемо зі змішування звичайних фарб і дійдемо до рішення колористичних завдань. В кінці курсу сформуєте свій особистий підручник з колористиці - незамінна підказка для практичної роботи! Заняття проходять на базі діючого салону краси.

  Напрями навчання: - курс "Фундаментальна колористика для перукарів"

  Тривалість курсу вивчення: 7 теоретичних занять по 4 астрономічні години, практичні заняття за домовленістю зі слухачем, але не менше 5

  Вартість за семестр: 2800 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: заняття проходять по непарних днях, час узгоджується

  Кількість осіб в групах: індивідуальні заняття, заняття в групі 2-3 людини

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Навчальний план - Теорія кольору. Властивості кольору. Колірний круг. - Будова волоса. Пігмент, види, властивості. Фон освітлювання. Нейтралізація. - Барвники. Види і їх дія. Окислювачі. - Фізичні параметри волоса, що впливають на результат фарбування. Робота з сивиною. - Фарбування. Первинне, вторинне фарбування. Блондування, освітлення, затемнення. Допоміжні процедури у фарбуванні. - Мікстон. Правила застосування. Нейтралізація і посилення відтінку. Вирішення задач. - Техніки мелірування. Брондірування. Схеми. Силуетне фарбування.


  Часто шукають

  ↑ Вгору