Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія "PREMIUM beauty center"

  Студія "PREMIUM beauty center"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (095) 880-4464, +38 (063) 417-8720, +38 (096) 345-3356

  Контактна особа:Юлія

  Адреса сайту:vk.com/premium_beauty_center

  Місце навчання:м. Харків, вул. Енгельса, 29б

  Хочете пов'язати своє життя і професію з beauty-індустрією і стати частиною цікавого світу краси? Не знаєте, з чого почати? Запис на курси манікюру в студії PREMIUM - це перший крок на шляху до цікавої роботи, а наші викладачі із задоволенням допоможуть Вам зробити ці кроки і стати справжнім професіоналом своєї справи і затребуваним майстром. Програма кожного курсу включає найпотрібніші і важливі знання, які необхідні майстру манікюру. Кожен учень забезпечується всім необхідним обладнанням, інструментами і матеріалами.

  Напрями навчання: - курси манікюру, педикюру; - курси моделювання нігтів; - великий вибір курсів і семінарів по дизайну нігтів; - базові курси та підвищення кваліфікації для працюючих майстрів

  Тривалість курсу вивчення: 10 занять

  Вартість за семестр: від 500 грн

  Система знижок: діє програма лояльності "Постійний клієнт": на кожний наступний курс надається знижка (5-50%)

  Формат освіти: курси, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: - денна, вечірня форми навчання; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: індивідуальне навчання або в міні-групах до 3 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Чому саме наша школа? Та тому що після закінчення наших курсів вам не доведеться борознити простори інтернету в пошуках базової інформації та знань. Ви отримаєте всю необхідну теорію, без якої неможливо розпочати практичні заняття. Але основний упор ми все ж робимо на практику. У нашій школі Ви дійсно отримаєте всі необхідні навички і вміння, які реально знадобляться і допоможуть стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем у сфері нігтьової індустрії. Ми набираємо міні-групи до трьох осіб або навчаємо індивідуально для того, щоб максимально приділити увагу кожному учневі, простежити за правильністю виконання процедури, поставити руку і, при необхідності, вказати на помилки і виправити їх.


  Часто шукають

  ↑ Вгору