Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-консалтинговий центр "EVIG"

  Навчально-консалтинговий центр "EVIG"

  Поставити питання

  Телефон: (096) 117-6449

  Контактна особа:Анатолій

  Адреса сайту:www.zam53.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. М. Раскової, 19

  На навчальному ринку з 1996 року - ПП УЦ «Данко» З 2000 року - контролінг - сиртифікомана аудит - ПАФ «Аналітик» З 2007 року - вузьконаправлена спеціалізація - управлінський консалтинг: ризики, прогнозування, аналіз, оптимізація, фінансові моделі, психологія Партнер - Київський УЦ «Данко» За час роботи - тисячі підготовлених підприємців, фахівців, студентів, керівників, бухгалтерів, аналітиків, юристів (в частині фінансів та управління), економістів.

  Напрями навчання: - Кризовий менеджер, - Сучасний керівник, - бізнес тренер, - помічник керівника, - фінансовий аналітик, - Внутрішній аудитор, - фінансовий менеджер. дистанційно: - Користувач ПК, - Користувача 1С, - Базовий бухоблік, - Основи фінансового менеджменту А також практичні тематичні тренінги в сфері управління, фінансового аналізу, планування, внутрішнього аудиту, управління ризиками, системи інформаційної безпеки, ділової психології, дістаніцонное адміністрування торговими точками та ін.

  Тривалість курсу вивчення: Індивідуальне навчання - оптимально узгоджений курс (з урахуванням професійного рівня замовника) Дистанційне самостійне навчання - тривалість не регламентована Практичні тренінги: 1-2 - х денні заняття по 4-5 годин у вихідні дні.

  Вартість за семестр: Розрахунок виходячи з узгодженої програми або тренінгу з тарифом 120-200 грн/год

  Система знижок: 10% на корпоративний тренінг, 5% - за кожний аудиокурс і самовчитель

  Формат освіти: Індивідуальна курсова підготовка за узгодженою оптимальну програму Групові тематичні тренінги

  Форма навчання: - Індивідуальне навчання за узгодженим плаваючим графіком - Групові тренінги - з 10-00 до 15-00 за вихідних

  Кількість осіб в групах: Кількість осіб в групах тренінгу - 5-10 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат знань

  Додаткова інформація: У всіх напрямках навчання пропонується (як методичний матеріал) записані аудіо, відео курси і самовчителі, електронні підручники і книги - входять в розрахункову вартість навчання курсової підготовки При дистанційній самостійній підготовці електронні курси і самовчителі можуть бути вислані замовнику поштою окремо. Особлива методика навчання не вимагає ведення записів, що максимально прискорює процес навчання і запам'ятовування по абсолютно протилежною академічної університетської підготовки - образній формі підготовки від мети. У процесі навчання практикується тільки одне завдання - навчити курсанта виконувати поставлене завдання, умень переконливо аргументувати свої докази і обгрунтування в практичній площині, вміти оперувати термінологією, користуватися фінансовими і програмними інструментами По закінченню курсу (тренінгу) курсант матиме повний набір всіх інструментів для вирішення завдань в майбутньому, для консультацій і підказок, а також у формі електронних «шпаргалок» для студентів в форматі * .mp3. При успішній підготовці - форвардскім контракт на викладання в майбутньому, а також пільгову оренду сайту (з інструментами) для організації свого навчального бізнесу в регіонах.


  Часто шукають

  ↑ Вгору