Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа фотомайстерності творчої студії "ART-Time"

  Школа фотомайстерності творчої студії "ART-Time"

  Телефон: +38 (093) 335-4545, +38 (098) 818-5559, +38 (063) 528-3638

  Контактна особа:Мінаєв Олександр

  Адреса сайту:www.artphoto.org.ua

  Місце навчання:м. Черкаси, вул. Смілянська, 2/1

  У творчій студії "ART-Time" на постійній основі діє найефективніша школа фото-майстерності в Черкасах. У процесі навчання вам буде доступно все наявне в студії обладнання. Ми будемо працювати, як з автофокусною так і з мануальною оптикою. Навчання передбачає вичерпну інформацію з налаштування камери, роботі з накамерним спалахом, вибір оптики, вибір обладнання для своїх завдань.

  Напрями навчання: - фотокурси

  Вартість за семестр: 1000 - 2000 грн

  Система знижок: - можлива оплата частинами і робота студійною камерою якщо у вас ще немає своєї тільки у нас фотографам, що закінчили навчання, надається знижка -20% на наступну оренду студійного часу і знижка 20% на друк фотографій у наших партнерів - салоні AGFA

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: - 4 - 5 чоловік в групі; - індивідуальне навчання

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат з печаткою студії

  Додаткова інформація: Доступні індивідуальні заняття з провідним фотографом студії Олександром Мінаєвим. Інтенсивний і дуже насичений курс, що включає практику роботи в студії, роботу з моделлю, корекцію і ретуш. У чому відмінність занять в групі від індивідуальних занять? Включені заняття по корекції в Lightroom і ретуш в програмі Photoshop. Кількість занять на тиждень і час вибираєте ви. Ви берете участь у творчих зйомках викладача в якості фотографа. Тривалість курсу - поки не залишиться питань.


  Часто шукають

  ↑ Вгору