Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа-студія нарощування вій та корекції брів "LISA Lash&Brow RooM"

  Школа-студія нарощування вій та корекції брів "LISA Lash&Brow RooM"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (066) 987-2170

  Контактна особа:Єлісєєва Вікторія Юріївна

  Адреса сайту:vk.com/resnici_doneck

  Місце навчання:м. Донецьк, пр-т Богдана Хмельницького, 85 (4 вхід, 3 пов.)

  Наша студія нарощування вій "Lash&Brow RooM" пропонує пройти навчання у висококваліфікованих викладачів-технологів. Нарощування вій - це досить популярна і модна процедура, тому, пройшовши курс в нашій студії ви не залишитеся без клієнтів. Навчання проводиться індивідуально на матеріалах студії. Після закінчення курсів з нарощування вій, ми забезпечимо вам подальшу підтримку викладача. Навчання проводиться індивідуально і в групах по 2-3 людини. Графік навчання за індивідуальною домовленістю з урахуванням побажань учнів. Є можливість пройти експрес-курси за один день. Також за бажанням учнів можна пройти додаткову практику під контролем викладача. Ми враховуємо всі ваші побажання і пропозиції! Найкращі і об'ємні курси з нарощування вій саме у нас!

  Напрями навчання: нарощування вій - курс "Класичне нарощування вій"; - курс "Об'ємне нарощування вій" (для майстрів, що освоїли техніку класичного нарощування); - курс "Декорування вій"; - Double курс "Класика + Обсяги" (видається 2 сертифіката); - Super курс "Класика + Обсяги + Декорування" (видається 3 сертифікати); - курс "Біозавивка вій"; - Double курс "Біозавивка вій + Біофіксація брів" ідеальні брови - базовий курс "Моделювання брів" (пінцетом, воском і ниткою (трідінг); - міні-курс "Робота з хною і фарбою при оформленні брів"; - об'ємний курс "Корекція і фарбування брів"; - курс "Біофіксація і корекція брів"

  Тривалість курсу вивчення: 1 - 20 днів

  Вартість за семестр: 500 - 10000 руб.

  Система знижок: акційні ціни на навчання

  Формат освіти: - курсове навчання; - майстер-класи; - семінари

  Форма навчання: обговорюється індивідуально

  Кількість осіб в групах: 1-3 людини

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Крім цього, у нас ви можете пройти курс "Біозавивка вій", "Корекція і оформлення брів", "Трідінг", "Біотатуаж брів" (фарбування брів хною) і ін.


  Часто шукають

  ↑ Вгору