Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Nota Bene"

  Навчальний центр "Nota Bene"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (095) 080-4077, +38 (096) 597-7864

  Контактна особа:Вікторія

  Місце навчання:м. Херсон, вул. 9 січня, 15, оф. 101

  Навчальний центр Nota Bene - це інноваційний навчальний центр в місті Херсоні. Висококласні викладачі з кращою педагогічною, мовною і спеціалізованою освітою. Наші курси проводять дипломовані вчителі з України, проходять стажування за кордоном і носії мови з педагогічною освітою. Наші викладачі не тільки досвідчені вчителі, а й творчо обдаровані. Nota Bene - це сучасні і регулярно оновлювані навчальні посібники провідних освітніх центрів світу. Заняття проводяться індивідуально і в групах, в будь-який зручний час для учнів. Так само викладачі навчального центру NB розроблять індивідуальну програму під кожного учня. Чекаємо Вас у нас на курсах в навчальному центрі Nota Bene!

  Напрями навчання: курси бухгалтерів: - курси бухгалтерського обліку (оподаткування 1С Бухгалтерія версія 8.2 і 7.7); - курси менеджера з персоналу + 1С Заробітна плата і кадри; комп'ютерні курси: - курси комп'ютерної графіки і дизайну інтер'єру (CorelDraw Adobe Photoshop Illustrator 3D MAX AutoCAD); - курси дизайну інтер'єрів; - курси комп'ютерна графіка та дизайн; - розробка сайтів курси краси і здоров'я: - курс перукарів-універсалів; - курс косметології; - курси візажу та стилістики; - курс манікюру, педикюру, дизайн нігтів; - курс художній розпис нігтів; - курс нарощування нігтів (гель або акрил); - курси масажу; - курс Арт-директор салону краси курси дизайну: - комп'ютерний дизайн, графіка; - дизайн в поліграфії; - дизайн меблів та інтер'єру; - ландшафтний дизайн, ландшафтне проектування; - дизайн одягу; - дизайн штор і текстилю; - декорування інтер'єру - курси флористики і фітодизайну; - курси Adobe PhotoShop робота з фотографією-ретуш; - заняття в фотошколі туристичний бізнес: - агент; - менеджер з туризму; - керуючий турфірмою фінанси: - фінансовий директор - менеджер з фінансів

  Тривалість курсу вивчення: від 1го до 4х місяців

  Вартість за семестр: від 375 до 1200 грн

  Система знижок: від 5 до 15%

  Формат освіти: - курси, майстер-класи, тренінги

  Форма навчання: заняття проходять в ранковий, денний і вечірній час, індивідуально і в групах

  Кількість осіб в групах: 1-8 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Навчальний центр Nota Bene є дочірньою компанією навчального центру "Твій Успіх". Робота центру спрямована на надання якісної освіти для дорослих і дітей. Навчання проводять фахівці з досвідом роботи більше 3-х років. Графік занять кожен учень встановлює сам. Навчальний центр Nota Bene - Ваш простір можливостей.


  Часто шукають

  ↑ Вгору