Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Дизайн-студія "ARTLEVEL"

  Дизайн-студія "ARTLEVEL"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (097) 636-2706, +38 (050) 851-5686

  Контактна особа:Павлова Ольга, Левицька Олена

  Адреса сайту:www.artlevel-ds.com

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Пастера, 4, офіс 405 г. Київ

  Дизайн-студія ARTLEVEL проводить курс, що включає в себе навчання мерчандайзингу та візуальному мерчандайзингу. Цей курс розрахований як на вже працюючих в сфері мерчандайзингу, так і на тих, хто тільки хоче навчитися цієї професії. Курс мерчандайзингу спрямований на навчання грамотної викладки товару, яка приверне нових покупців і зможе збільшити кількість продажів.

  Напрями навчання: - курс "Мерчандайзинг і візуальний мерчандайзинг"

  Тривалість курсу вивчення: 5 днів (30 астрономічних годин)

  Вартість за семестр: 5200 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: курс проводиться як в будні, так і у вихідні дні: - у вихідні дні - субота з 11:00 до 17:00 і в неділю з 11:00 до 15:00 протягом трьох тижнів; - в будні дні - понеділок - п'ятниця з 11:00 до 17:00 щодня

  Кількість осіб в групах: 5-10 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Програма навчання - Що таке мерчандайзинг. Історія виникнення і розвитку професії. Його основні цілі, завдання та інструменти - Вивчення видів торгового обладнання. Принцип його використання - Зонування простору магазину. Виявлення (визначення) основних зон продажу - Навчання принципам групування товару - Принципи глобального розвішування і викладення товару - Принципи локального розвішування і викладення товару - POS матеріали. Їх види та використання - Навчання формування стандартів мерчандайзингу - Навчання складання директиви - Складання "чек-листа" і навчання роботи з ним Програма навчання включає в себе як вивчення теоретичного матеріалу, так і практичні заняття.


  ↑ Вгору