Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Genesis & Growth"

  Навчальний центр "Genesis & Growth"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (066) 711-5554, +38 (093) 014-8485

  Контактна особа:Євгенія

  Адреса сайту:g-g.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Громадянська, 5

  Якщо Ви відчуваєте потребу в змінах і хочете самостійно управляти своїм часом - Ви потрапили в потрібне місце. Ми пропонуємо Вам освоїти нові професії, зарядитися творчою енергією, отримати нове коло спілкування і втілити свої ідеї. Наша мета - це підготовка фахівців, які люблять свою справу. У процесі розвитку ми стикалися з різними мотиваціями - потреба в змінах, переїзд за кордон або скрутне фінансове становище. І наша мета - допомогти Вам в отриманні нової професії, яка дасть фінансову незалежність і вільний графік. Ви можете отримати професію, про яку мріяли, незважаючи на вік і наявні навички. Всі курси навчального центру розраховані на навчання з нуля. Всі методики розроблені нами відповідно до класичних знаннями і сучасними вимогами ринку послуг. Такий підхід гарантує Вам якісне навчання в максимально швидкі терміни.

  Напрями навчання: - курси манікюру і педикюру; - курси моделювання нігтів (гелева технологія); - курси художнього розпису; - курси аерографії; - курси нарощування вій

  Тривалість курсу вивчення: різна (від 3 до 30 днів)

  Вартість за семестр: 500 - 5800 грн

  Система знижок: - усі матеріали та інструменти для роботи учні можуть придбати в навчальному центрі з фіксованою знижкою 10%; - після первинної реєстрації надається знижка на всі курси, семінари та майстер-класи навчального центру "G&G" в розмірі 15% на безстроковий період (тобто назавжди)

  Формат освіти: курси і майстер-класи

  Форма навчання: - денна, вечірня форми навчання; - курси вихідного дня

  Кількість осіб в групах: індивідуальне навчання

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Багаторічна робота з клієнтами та вагомий досвід викладацької діяльності дозволяють говорити нам про наявність ряду переваг: - розуміння потреб клієнтської бази; - швидке освоєння сучасних технологій і інновацій; - індивідуальний підхід до кожного учня з урахуванням його цілей. Вибираючи навчальний центр "G&G", Ви отримуєте: - якісне навчання у професіоналів з досвідом викладання і роботи з клієнтами; - індивідуальний підхід; - індивідуальний графік (ранок, вечір, вихідні дні, програми-інтенсиви в літній період); - забезпечення всім набором матеріалів та інструментів на період навчання; - знижку на придбання матеріалів для роботи і технічну підтримку; - можливість складання власної програми навчання; - нове креативне спілкування; - велике коло однодумців; - постійну інформаційну підтримку. Ми готові Вам запропонувати: - якісне класичне навчання; - гнучкий індивідуальний графік; - сприяння у втіленні Ваших творчих ідей; - підтримку і допомогу протягом навчання і після; - програми підвищення кваліфікації. За підсумками навчання Ви отримаєте велику теоретичну базу, впевнені практичні навички, портфоліо, можливість постійного зростання і розвитку за рахунок програм підвищення кваліфікації, які постійно оновлюються. Навчальний центр "G&G" - це можливість займатися оплачуваною творчістю.


  Часто шукають

  ↑ Вгору