Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія "TICO Professional"

  Академія "TICO Professional"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 827-2767

  Адреса сайту:www.ticoprofessional.com

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Араратська, 11

  Академія TICO Professional проводить професійне навчання базовим теоретичним програмами, поглиблені курси підвищення кваліфікації для перукарів. При навчанні використовуються тільки найсучасніші освітні технології, які підкріплюються практичним відпрацюванням. Отриманий методичний матеріал і великий набір практичних знань в подальшому гарантовано допоможуть грамотно і професійно обслуговувати клієнтів з будь-якими побажаннями в фарбуванні і дадуть натхнення до творчості. Також в академії надається можливість працюючим майстрам індустрії краси підвищувати свою кваліфікацію на майстер-класах провідних педагогів світу. Ми пропонуємо практичні знання, високу якість викладання і доступність навчання.

  Напрями навчання: - Курс колористики для перукарів (1 рівень). - Поглиблений курс колористики для професіоналів. - Майстер-класи міжнародних шкіл. - Семінари підвищення кваліфікації для перукарів із застосуванням продуктів для фарбування волосся, лінії по догляду за волоссям та лінії укладань торгової марки TICO Professional.

  Формат освіти: Курси, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: Денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: 12-15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: КУРС КОЛОРИСТИКИ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ (1 РІВЕНЬ). Тривалість кура п'ять днів. Курс розрахований на перукарів, які мають початковий рівень підготовки по фарбуванню волосся; з досвідом роботи і хочуть структурувати свої знання. В рамках курсу вивчається: - Значення колірного кола, створення потрібного кольору аквареллю - Робота барвника всередині волосся - Вплив фарбування на шкіру голови - Як орієнтуватися в колірних палітрах - Діагностика волосся, класичні техніки нанесення барвника - Техніка складання формул кольору - За якими принципами працюють різні види барвників - Правила використання окислювачів - Як самостійно створити потрібний колір, якого немає в палітрі. ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС КОЛОРИСТИКИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ. Тривалість курсу п'ять днів. Курс розрахований на перукарів, які мають базові знання з колористики; з досвідом роботи не менше 3-х років і бажають поглибити свої знання і закріпити вміння. В рамках курсу вивчається: - Наука - «трихологія» (що повинен знати перукар-колорист) - Принципи роботи деколорантов і окислювальних емульсій - Принципи дизайну. Технічні прийоми моделювання кольору з урахуванням форми зачіски, геометрії стрижки - Корекція форм особи за допомогою кольору - Салонні техніки фарбування (балаяж, Шатушь, омбре, перевернуте омбре, мармурове і трафаретне фарбування) - Різновиди технік мелірування (колорирования). схеми - Правила і послідовність нанесення барвника при «розтяжці кольору» - Підбір колірних контрастів на волоссі - Особливості роботи осветляющих препаратів (рекомендації щодо застосування) - Цветотіпах і їх визначення - Підбір кольору волосся, враховуючи цветотип клієнта - Кольорові поєднання і основа гармонії. СЕМІНАРИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ для перукарів із застосуванням продуктів для фарбування волосся, лінії по догляду за волоссям та лінії укладань торгової марки TICO Professional: - По фарбування волосся в блонд; - По фарбуванню сивого волосся; - По лікуванню волосся (арганірованіе і глянцевание); - Зі створення зачісок. Тривалість кожного семінару один день.


  Часто шукають

  ↑ Вгору