Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Result"

  Навчальний центр "Result"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 222-5804, (063) 418-1740, (095) 001-6529, (067) 834-7062

  Контактна особа:Ярослав Кузняк

  Адреса сайту:result.net.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф 721

  Навчаючись у нас Ви освоюєте знання з розробки сайтів використовуючи абсолютно новою методику «Від зворотного». Наш навчальний центр єдиний в Києві де вона застосовується. Її застосування дозволяє гарантувати отримання сайту в потрібній Вам тематиці вже на 2м занятті. Весь інший час навчання йде на оформлення і наповнення сайту. Ви отримуєте тільки потрібну інформацію, яку тут же застосовуєте при розробці свого власного сайту. З нами: - Час витрачається максимально ефективно - Результат фінансово гарантується.

  Напрями навчання: - Навчання розробки сайтів на основі CMS WordPress

  Тривалість курсу вивчення: 8 занять по 4 години (60 хвилин)

  Вартість за семестр: Від 5 000 до 7 000 грн

  Система знижок: Є бонуси загальною вартістю 5 700 Знижкова карта на 10%, яку отримують всі учасники, її можна дарувати друзям або знайомим

  Форма навчання: Вихідні

  Кількість осіб в групах: від 4-х до 8-ми чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Авторський сертифікат

  Додаткова інформація: Закінчивши наш курс крім сучасного сайту в потрібній тематиці, вміння ним керувати і створювати нові Ви отримаєте: - Безкоштовний хостинг на рік для розміщення свого сайту - Підтримку протягом року у вигляді щомісячних зустрічей в клубі розробників - Більше 200 шаблонів від нашого американського партнера для створення нових сайтів - Майстер клас по СЕО оптимізації своїх сайтів для успішного старту Все перераховане входить у вартість курсу і надається без додаткових оплат. У вартість навчання входить не тільки найефективніший курс по розробці сайтів, але і спільне співробітництво протягом року, за який Ви багато разів помножите свої вкладення.


  Часто шукають

  ↑ Вгору