Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Міжрегіональний інститут гештальт - терапії та мистецтва (МІГІС)

  Міжрегіональний інститут гештальт - терапії та мистецтва (МІГІС)

  Поставити питання

  Телефон: (067) 532-5353

  Адреса сайту:www.migis.org

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна 21, оф. 513

  Міжрегіональний інститут гештальт - терапії та мистецтва (МІГІС) (дир. Гречка В.А.) є асоційованим членом Європейської Асоціації Гештальт-Терапії (EAGT) і партнером Московського Інституту Гештальт-Терапії та Консультування (МІГТіК). Тренери Міжрегіонального інституту гештальт-терапії і мистецтва - дипломовані психологи, лікарі, педагоги, гештальт-терапевти, тілесно-орієнтовані терапевти, сімейні системні терапевти, фахівці по роботі з дітьми та батьками, з залежностями, з психосоматичні розлади, сексуальністю і т.д.

  Напрями навчання: 1. Професійна підготовка гештальт - терапевтів (I, II ступеня) та гештальт-тренерів (III ступінь). 2. Спеціалізовані програми, семінари, що дозволяють вдосконалюватися за різними напрямками психотерапії і психологічного консультування: - Арт-терапія; - Системна сімейна терапія; - Психосоматика; - Робота з дітьми та батьками; - Робота з залежностями; - Робота з сексуальністю; - Системні сімейні розстановки; - Тілесно-орієнтована терапія; - Танцювально-рухова терапія; - Нейролінгвістичне програмування (НЛП); - Кулінарний екзистенціальний аналіз; - Психодрама; - Казкотерапія; - Психотерапія як мистецтво; - Групова терапія; - Супервізія. 3. Терапевтичні групи, тематичні семінари та лекції, психологічні клуби. 4. Індивідуальне, групове, сімейне консультування. 5. Широкомасштабні заходи: осіння Конференція і весняний Фестиваль Психотерапії і Мистецтва, літній і зимовий інтенсиву. 6. Семінари Зірок Психотерапії в Дніпропетровську.

  Форма навчання: семінари та тренінги

  Додаткова інформація: Наш інститут проводить програми за різними напрямками психотерапії, як в Україні (рр. Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг та ін.), Так і за кордоном. В рамках програм МІГІС також працюють наші колеги з МІГТіК і EAGT: Немірінскій О. В., Бурцева Є. А. (Москва), Булюбаш І. Д., Зелексон Б. А., Осмінін Н. Е., Фоміна І. В . (Нижній Новгород), Ткаченко М. І. (Тольятті), Захарян І. С. (Німеччина), Bertram M?ller (Німеччина), Johanna Ebert (Німеччина), J. Edward Lynch (США), Lidija (Popovic) Pecotic ( Хорватія) і ін.


  Часто шукають

  ↑ Вгору