Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа комп'ютерних технологій

  Школа комп'ютерних технологій

  Поставити питання

  Телефон: (0362) 26-75-38

  Контактна особа:Литвин Інна Василівна

  Адреса сайту:www.its.rivne.com

  Місце навчання:м. Рівне, вул. Княгині Ольги,8

  Головним принципом навчання в нашій школі є практичне засвоєння знань. Щоб досягти такого результату ми відводимо значний час для занять слухачів на місці, організовуємо присутність чергових викладачів для надання консультацій. Таким чином, ви оплачуєте не тільки години, вказані напроти курсів, а й, фактично, необмежену кількість консультацій. У вас немає необхідності купувати новий потужний комп'ютер.

  Напрями навчання: - користувач пк; - професійний користувач пк; - секретар-референт; - розробка графічних об'єктів та зображень; - технологія web конструювання та web-дизайн; - менеджер комп'ютерних систем; - адміністратор windows-систем; - відеомонтаж; - видавничі системи та комп'ютерна верстка; - IT-english; - звукові редактори; - комп'ютерне проектування; - тривимірна комп'ютерна графіка та анімація; - програмування (с, WinAPI); - програмування (с++, MFC).

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 місяця до 4,5 місяців навчання

  Вартість за семестр: Від 195 грн до 566 грн за місяць навчання

  Додаткова інформація: Наша система гнучка. Досвід показує, що випускники будь-якого інституту володіють достатніми знаннями англійської мови, а що робити школяру, який вивчає німецьку? Для нього ми пропонуємо курс IT - English – технічна англійська мова у галузі інформаційних технологій. Курси поділяються на дві категорії – обов'язкові та факультативні. Вивчення обов'язкових гарантує вам необхідний фаховий рівень, факультативні дозволяють вивчити окремі, досить складні технології за бажанням.


  ↑ Вгору