Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Комп'ютерний навчальний центр "Dialon"

  Комп'ютерний навчальний центр "Dialon"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 494-7255, (050) 226-1549, (067) 474-7255

  Факс:(044) 275-3606

  Контактна особа:Батрак Олена Юріївна (директор)

  Адреса сайту:dialon.kiev.ua

  Місце навчання:г. Киев, ул. Максима Кривоноса, 7 оф. 90 (Солом'янка, ст. м. Вокзальна, Олімпійська, Либідська, поруч КНУБА (КІСІ), Євролаб)

  На відміну від навчання у ВУЗі, в нашому навчальному центрі ви отримаєте саме ті навички, які потрібні при працевлаштуванні в різні IT-компанії України. На відміну від навчання в IT-компаніях ми зможемо "на пальцях" пояснити навіть найскладніші прийоми створення комп'ютерних програм і у нас завжди знайдеться час для вашої підготовки. Сьогодні інформаційні технології (IT) - основа всіх затребуваних на ринку праці професій і ми, як IT - професіонали, зможемо закласти гідний базис знань і навичок для майбутньої кар'єри.

  Напрями навчання: - школа програмування, IT-технологій (junior, middle, senior Java, C#, C++, Delphi developers); - майстерня WEB-технології та дизайн; - мастеская візуалізації, 3D-анімації та ігрового дизайну; - школа 3D-дизайну, конструювання та будівельного проектування; - віртуальна майстерня образу і стилю "КОСТЮМЕРКА"; - майстерня рекламної справи та поліграфії; - школа фото-, відео- та анімаційного дизайну; - школа офісної справи і бюрократії; - школа IT для дітей та школярів;

  Тривалість курсу вивчення: від 16 акад. години до 9 міс.

  Вартість за семестр: від 450 грн до 2100 грн

  Система знижок: - гнучка система знижок (ви заощаджуєте з нами гроші і час, не втрачаючи якість підготовки)

  Формат освіти: - консультації; - курси; - тренінги; - майстер-класи

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - недільна форма навчання; - заочна форма навчання; - дистанційна форма навчання; - індивідуальна форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 2 до 12 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Наші сертифіковані педагоги не тільки мають досвід викладання в профільних ВУЗах, але і є діючими професіоналами-практиками в своїй галузі. Нами накопичено досвід навчання - більше 15 років і більше 10 000 навчених випускників. Ми створили всі необхідні умови для вашого професійного росту. Воліємо працювати індивідуально, тому навіть в групі навчаємо з індивідуальним підходом і за індивідуальним графіком, відповідаємо за результат кожного. Гарантуємо отримання якісних і реально затребуваних навичок з обраної вами професії.


  Часто шукають

  ↑ Вгору