Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Вища професійна Школа краси

  Вища професійна Школа краси

  Поставити питання

  Телефон: (096) 337-9941, (093) 647-8644

  Контактна особа:Інга

  Адреса сайту:www.lllk.com.ua

  Місце навчання:м. Вінниця, пл. Гагаріна, 2 ("Універмаг", 2 пов.)

  Краса - це те, що потрібно всім, завжди і у великій кількості. Краса - це модно. А значить професія, пов'язана з творінням краси, буде затребувана завжди і всіма. Це дуже приємна професія у всіх сенсах - робити людей гарними. І, при цьому, добре заробляти собі на життя. Краса сьогодні коштує дорого. Ми йдемо в ногу з часом і осягаємо усілякі нововведення, вдосконалюємося з кожним роком і пропонуємо нашим учням найкреативніші і модні ідеї. Якщо Ви молоді і Вам необхідно швидко навчитися майстерності, що приносить дохід, якщо Ваша професія не приносить гідного доходу, якщо Ви просто відчуваєте, що займаєтеся не своєю справою - пора задуматися, а чи не поміняти професію? Ми даємо можливість комфортно пройти якісне, доступне, зручне навчання та професійну підготовку для подальшого працевлаштування.

  Напрями навчання: - курси нігтьового сервісу; - курси перукарського мистецтва; - курси візажу; - курси масажу; - курси косметолога обличчя і тіла; - курси художнього розпису; - курси китайського розпису 1-2 рівень; - курси нарощування вій

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 3 місяців

  Формат освіти: курсове навчання, майстер-класи, стажування

  Форма навчання: - ранкова, денна, вечірня форми навчання; - групи вихідного дня; - експрес-курс

  Кількість осіб в групах: 4 людини

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом і Сертифікат Вищої професійної школи краси з докладним описом вивченого курсу (українська та англійська текст)

  Додаткова інформація: Ми надаємо все, що потрібно для навчання, а головне - платну практику. Велика різноманітність курсів за різними професіями дає можливість вибирати в тому числі і тривалість програми навчання. Школа співпрацює з безліччю салонами краси м. Вінниця, які завжди раді нашим випускникам.


  Часто шукають

  ↑ Вгору