Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа при Творчій Студії "Флоріс"

  Школа при Творчій Студії "Флоріс"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 731-2190

  Адреса сайту:www.floris.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, пров. Короленко 21

  Це перша і поки єдина ініціатива подібного рівня під патронатом членів Асоціації флористів, Союзу дизайнерів і Союзу квітникарів: основний акцент при навчанні робиться на практичних аспектах флористики. Як викладачі залучаються провідні фахівці, дизайнери-флористи, учасники і переможці Регіональних, Міжрегіональних і Міжнародних конкурсів флористики.

  Напрями навчання: - флористика - квітникарство; - семінарські заняття з весільної, різдвянній, сезонній і багатьом іншим видам флорістики.

  Формат освіти: - основний курс тривалістю 2 місяці, з 17.00 до 20.00 пл понеділкам, середам, суботам; - тематичні семінари тривалістю 3 години протягом одного дня; - спецкурс тривалістю 10 днів, з 9.00 до 18.00 щодня.

  Додаткова інформація: Вартість навчання - 1600 гр., семінари - вартість згідно теми (у вартість входять свіжий, консервований, сухий і штучний квітковий матеріал, фурнітура і технічні аксесуари, користування відеотекою і бібліотекою з флористики, теоретичні і практичні години роботи з аудиторією). Школа дає Вам можливість професійного зростання і вдосконалення. А це є перевагою перед колегами.


  Часто шукають

  ↑ Вгору