Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "Практикум"

  Учбовий центр "Практикум"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 362-7663, 362-1618, (067) 729-2801

  Контактна особа:Тройно Олександра

  Адреса сайту:www.praktikum.com.ua

  Місце навчання:м. Київ: ст.м. Лівобережна, вул. М.Раскової, 19 (7 хвилин від метро) ст.м. Святошин, вул. Чистяківська, 2

  Навчальний центр "Практикум" - це бухгалтерські та комп'ютерні курси не "для корочки", а для успішного працевлаштування. Ми пропонуємо: курси для початківців та вже практикуючих бухгалтерів, підвищення кваліфікації для головних бухгалтерів, курси 1С Бухгалтерія 8.2, курси для СПД-підприємців; міжнародні стандарти фінансової звітності МСФЗ, податкове планування, бухоблік для директорів, для програмістів.

  Напрями навчання: курси бухгалтера: - курси бухоблік "з нуля" + 1С 8.2. (без звітів); - курси бухоблік "з нуля" + 1С 8.2. + гл. бухгалтер + програма Ліга Закон на кожне робоче місце + книга і диск 1С; - курси 1С Бухгалтерія 8.2. для бухгалтерів; - курси 1С бухг. 8.2: НЕ для бухгалтерів; - курси головний бухгалтер + приклади в 1С 8.2; - курси відновлення знань по бухобліку + 1С 8.2 курс для тих, хто вже працював у сфері бухобліку: - курси МСФЗ/IAS - міжнародні стандарти фінансової звітності; - курси спрощена система - 2012; - курси бухоблік для директорів/керівників; - курси податкове планування/оптимізація сертифіковані курси програмування 1С 8.2: - курси для початківців програмістів "Ази програмування в системі 1С: Підприємство 8.2"; - для підготовки фахівців комплексний курс "Конфігурування в системі 1С: Підприємство 8.2" курси Oracle: - курси Oracle 11g: Основи SQL; - курси Oracle 11g: Адміністрування баз даних; - курси Oracle 11g: Програмування PL/SQL курси IP-телефонії: - курси IP-телефонія на базі Asterisk; - курси IP-телефонія на базі обладнання CISCO курси адміністраторів мережевої безпеки: - курси Linux; - курси FreeBSD курси мережевих адміністраторів: - курси CISCO курси адміністраторів Windows Server 2008: - курси мережева інфраструктура і Active Directory Windows Server 2008 R2; - курси адміністрування Windows Small Business Server 2008; - курси адміністрування Hyper-V в Windows Server 2008 курси по Web-технологіям: - курси SEO; - курси web-програмування; - курси для інтернет-маркетолога; - курси створення сайту на Joomla! курси для користувачів ПК (MS Office, Internet, пошта і ін.)

  Тривалість курсу вивчення: 1-3 місяці

  Вартість за семестр: Від 500 грн на місяць. Оплата за готівку та за безготівковим розрахунком.

  Система знижок: Знижки на другий напрям

  Форма навчання: - ранкові; - вечірні; - група вихідного дня

  Кількість осіб в групах: 5-10 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченню курсів кожен слухач отримує свідоцтво.

  Додаткова інформація: Інформацію та відгуки про наших викладачів-практиків завжди можна прочитати на сайті www.praktikum.com.ua (працюємо без вихідних з 9.00 до 21.00). Наша репутація - це позитивні відгуки наших учнів за 5 років роботи навчального центру! Знання, отримані в "Практикумі" залишаться з Вами назавжди! Навчальний центр "Практикум" - офіційний дилер програмних продуктів 1С. У нас можна придбати "1С: Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія", "1С: Бухгалтерія 8 для України. Базова версія". Наших знань Вам буде достатньо, щоб знайти високооплачувану роботу!


  Часто шукають

  ↑ Вгору