Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа телеведучих TV lab

  Школа телеведучих TV lab

  Поставити питання

  Телефон: (044) 229-5991

  Адреса сайту:www.tvlab.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Артема 33-а, офіс 1

  Школа телеведучих пропонує не тільки навчання теоретичним знанням. Проходячи курси телеведучих, ви навчитесь правильній дикції (що дуже важливо для дикторів і ведучих різних програм), освоїте техніку мови і майстерність публічної роботи. Курси телеведучих також включають проведення мастер-классов із зірками телебачення, отримання практичних навиків в різних жанрах.

  Напрями навчання: - курси телеведучих

  Тривалість курсу вивчення: Повний курс складає 14 тижнів

  Вартість за семестр: 250 у.о. на місяць

  Система знижок: При оплаті за весь курс знижка 100 у.о.

  Формат освіти: Графік занять почерговий – 3/2 заняття в тиждень. Тривалість одного заняття складає 4 академічних години, що складає 3 повних години.

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченню навчання на курсах кожен слухач отримує набір документів, які допоможуть швидко знайти роботу і стати телеведучим: - сертифікат від школи телеведучих; - рекомендації / характеристики від зірок вітчизняного телебачення; - відеопортфоліо на дисках (зйомки практичної роботи слухача на курсах телеведучих.

  Додаткова інформація: Школа телеведучих TV lab відрізняється від інших своєю унікальністю. Ми робимо акцент на практичні знання і техніку мови. За чотирнадцять тижнів навчання на курсу ви набудете навичок роботи в різних телевізійних жанрах, навчитеся правильно і красиво говорити, звертатися на «ти» з камерами, мікрофонами і іншою професійною технікою. Адже ці знання і є основою успіху в роботі ведучих і дикторів. Та і стати телеведучою, професійною у всьому, зокрема, в дрібницях, неможливо без якісної підготовки.


  Часто шукають

  ↑ Вгору