UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "ІНТМАР"

Учбовий центр "ІНТМАР"

Поставити питання

Телефон: (0482) 347-200, 347-201

Факс:(0482) 347-202

Адреса сайту:www.intmar.odessa.ua

Місце навчання:м. Одеса, вул. Буніна, 13/4

В "ІНТМАРі" працюють висококваліфіковані викладачі і консультатнти, що успішно пройшли підготовку в США і країнах Західної Європи (у Німеччині, Польщі, Бельгії, Франції, Угорщині - програми TACIS, SABIT) і отримали сертифікати. Сьогодні на контрактній основі з Центром співпрацюють 23 викладачі і 8 експертів.

Напрями навчання: - основи створення і управління малим і середнім підприємством (МСП); - фінансовий менеджмент; - ведення справ в сучасному офісі; - бухгалтерський облік і фінанси МП; - компьютерня підготовка бухгалтерів; - комп'ютерна підготовка користувачів; - підготовка менеджерів по рекламі і зв'язкам з громадськістю.

Тривалість курсу вивчення: Від 40 до 180 годин залежно від вибраного курсу.

Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

Додаткова інформація: Центр регулярно проводить курсові заняття, семінари і тренінги в рамках наступних спеціалізацій: - основи підприємницької діяльності; - навики ведення бізнесу; - підготовка менеджерів, бухгалтерів і секретарів-референтів, менеджерів з реклами та ПР; - бухгалтерський облік, в т.ч. 1-С бухгалтерія; - валютні, облікові і фінансові операції; - техніка активного продажу; - комп'ютерна підготовка, в т.ч. робота в INTERNET.


Часто шукають

↑ Вгору