Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр навчання і тестування «Смарт»

  Центр навчання і тестування «Смарт»

  Поставити питання

  Телефон: (057) 762-6669, (063) 470-5555

  Контактна особа:Пащенко Ірина

  Адреса сайту:www.cmapt.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Ак. Павлова, 271

  The European Computer Driving License (ECDL- Європейські комп'ютерні права, також відомі під назвою ICDL, – Міжнародні комп'ютерні права) – провідна світова сертифікація навиків володіння персональним комп'ютером. Сертифікат ECDL є загальноприйнятим в світі стандартом, який підтверджує, що його власник ознайомлений з основними концепціями інформаційних технологій, уміє користуватися персональним комп'ютером і базовими додатками.

  Напрями навчання: - основи інформаційних технологій; - основи операційної системи MS Windows XP; - основи Word 2002; - основи Excel 2002; - основи Access 2002; - основи PowerPoint 2002; - інформація і комунікація в Інтернеті.

  Тривалість курсу вивчення: від 20 до 72 годин (2 тижні)

  Вартість за семестр: від 400 до 1200 грн.

  Система знижок: Перше заняття безкоштовно

  Формат освіти: - лекції - практичні заняття

  Форма навчання: Щодня(пн.-пт.). Можлива організація груп на сб.-нд.

  Кількість осіб в групах: від 5 до 10 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Міжнародний сертифікат ECDL

  Додаткова інформація: Навчальний і тестовий центр «Смарт» розташований в центрі міста. Центр обладнаний сучасними комп'ютерами, повністю відповідними жорстким стандартам ECDL. У нашому центрі Ви можете пройти тестування на отримання сертифікату ECDL в будь-який слушний для Вас час з 9:00 до 19:00. Ми текже із задоволенням допоможемо Вам підготуватися до сертифікації. Навчання проводиться викладачами, що мають багаторічний досвід роботи в різних учбових закладах в Україні і за кордоном. Міжнародні сертифікати ECDL є безстроковими. Отримавши сертифікат один раз, Вам не буде потрібно більше його підтверджувати.


  Часто шукають

  ↑ Вгору