Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Інститут Сучасних Професій

  Інститут Сучасних Професій

  Поставити питання

  Телефон: (048) 770-4407

  Контактна особа:Світлана

  Адреса сайту:isp-odessa.com

  Місце навчання:м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 25 (ріг вул. Канатної)

  Інститут Сучасних Професій (www.isp - odessa.com) - це курси, семінари, тренінги в Одесі, очне- і онлайн навчання. При Інституті Сучасних Професій Відкрилася Нова Дитяча Школа Розвитку. Більше 50 пропозицій у сфері розвитку: для директорів, початківців та діючих бухгалтерів, менеджерів з продажу, менеджерів з постачання, HR-менеджерів (кадровикам), офіс-менеджерів (секретарів). Інститут Сучасних Професій вважається найкращим навчальним закладом у сфері бухгалтерського короткострокового навчання, що підтверджується позитивними відгуками тисяч випускників. Особливою популярністю користуються: Спецкурс для Керівників по Ефективному Управлінню Компанією, Курс з Продажу та Курс Практичної Психології. Також Інститут Сучасних Професій проводить семінари з управлінських, бухгалтерських та кадрових питань, по діловому спілкуванню, тренінги з розвитку комунікації, семінари з продажу, тренінг з управління часом, семінари по переговорах, тренінги з командоутворення, тренінги для керівників. Наші викладачі - це професіонали своєї справи. Це підтверджується не тільки їх ставленням до процесу навчання - всі викладачі центру щорічно відвідують тренінги та семінари з метою удосконалення своїх знань і навичок. Наші учні - це зовсім різні люди за віком, статусом, захопленням і інтересам. Але всі ми - одна велика і дуже дружна команда, об'єднана однією метою: отримати якісну практичну освіту. Приєднуйтесь! Ми допомагаємо своїм випускникам знайти гідну роботу!

  Напрями навчання: - курс для Керівників; - бухгалтерські курси + 1С; - курс Ефективні Продажі; - курс HR-менеджмент; - курс Практичної Психології; - курс Особистісного Роста; - курс Секретаріат + Діловодство + ПК; - дитяча школа розвитку

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 5 місяців

  Вартість за семестр: від 500 до 2500 грн за весь курс

  Система знижок: знижки для корпоративних клієнтів та клієнтів, що оплачують весь курс навчання одним платежом

  Формат освіти: курси, семінари, практикуми, тренінги

  Форма навчання: - групове навчання; - індивідуальне навчання; - корпоративне навчання; - онлайн та дистанційне навчання

  Кількість осіб в групах: кожен гарантовано отримує індивідуальний підхід викладача

  Тип документа, що видається після навчання: дипломи та сертифікати навчального центру

  Додаткова інформація: Інститут Сучасних Професій: - навчальний центр "Інститут Сучасних Професій" заснований в 1994 році; - заняття проводяться викладачами-практиками в інтерактивній формі (лекції поєднуються з виконанням актуальних практичних завдань); - програми навчання постійно оновлюються з урахуванням змін у законодавстві; - всі студенти забезпечуються унікальними методичними матеріалами, які можна використовувати в подальшій практиці; - у кожного студента Інституту є можливість безкоштовно користуватися бібліотекою, в якій зібрана актуальна література та періодика журналів і газет, в тому числі "Все про бухгалтерський облік"; - випускникам Інституту після успішної здачі іспиту вручаються дипломи та сертифікати; - після закінчення Інституту у випускників є можливість консультуватися з провідними викладачами по будь-яких питань; - ми допомагаємо своїм випускникам знайти гідну роботу; - комфортні приміщення Інституту забезпечені сучасним обладнанням, кондиційовані; - поруч з Інститутом знаходиться хороша транспортна розв'язка з можливістю використання будь-якого виду транспорту; - для слухачів курсів завжди доступні чай, кава і печиво.


  Часто шукають

  ↑ Вгору