Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа адміністратора проекту від компанії "Проект-Менеджмент Бізнес Консалтинг"

  Школа адміністратора проекту від компанії "Проект-Менеджмент Бізнес Консалтинг"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 451-5469, (067) 504-3070

  Адреса сайту:www.pmbc.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Кудряшова 16 секція 5-2, оф. 77

  Школа адміністратора / аналітика проекту - спеціально розроблена програма професійної підготовки/перепідготовки для однойменної ролі в проектній команді. Цільова аудиторія, для якої рекомендована Школа адміністраторів: - Керівники проектів і фахівці кадрових служб Компаній, в яких здійснюється професійне управління проектами. - Компанії, в які упроваджена технологія офісу управління проектами або корпоративна інформаційна система управління проектами. - Самостійні керівники проектів, яким потрібні грамотні помічники. - Фахівці, що мріють почати побудову кар'єру в області управління проектами.

  Напрями навчання: - курс адміністратора проекту

  Тривалість курсу вивчення: Заняття – в понеділок, вівторок і середу, з 18-30 до 21-00 впродовж 9 тижнів

  Форма навчання: Програма складається з 4-х курсів загальною тривалістю 81 годину: - Методологія управління проектами – 18 годин - Управління документообеспеченієм, супровід змін в проекті - 27 годин - Інформаційні технології в управлінні проектами - 27 годин - Комунікації і уміння працювати з людьмі - 9 годин

  Кількість осіб в групах: Кількість слухачів в групі – до 10 чоловік

  Додаткова інформація: Співвідношення теорії і практики - 30:70. Практична частина реалізується через кейси, практикуми по роботі з програмним забезпеченням, роботу з шаблонами документів. Навчання ведуть практики, що пройшли шлях від члена проектної команди до керівника проекту. Вони поділяться своїми знаннями і досвідом на практичних прикладах того, як треба і особливо – як не треба робити.


  ↑ Вгору