Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Майстер-клас"

  Навчальний центр "Майстер-клас"

  Поставити питання

  Телефон: (061) 236-7187, (097) 364-9679

  Контактна особа:Юлія

  Адреса сайту:www.master-klass.zp.ua

  Місце навчання:м. Запоріжжя, пр-т Металургів, 22, оф. 3

  Навчальний центр "Майстер-клас" успішно працює в м. Запоріжжя з 2008 року. Ми пропонуємо послуги з навчання та підвищення професійного рівня спеціалістів з найбільш актуальних напрямків. Наші викладачі та бізнес-тренери мають спеціальну освіту і великий досвід практичної роботи. Вони допоможуть отримати навички, які приведуть вас до особистісного та професійного успіху. Навчальний клас має сучасне комп'ютерне оснащення. На базі центру відкриті творчі та бізнес-курси, проводяться тренінги та психологічні консультації.

  Напрями навчання: - бухгалтерські курси та консультації для початківців і практикуючих бухгалтерів, бухоблік для керівників; - курс "Менеджер з персоналу"; - курс "Інспектор відділу кадрів"; - курс "Менеджер туристичного бізнесу"; - курс "Продавець-касир"; - курс "Секретар-офіс-менеджер"; - курс "Торговий представник"; - курс "Адміністратор готельно-ресторанного бізнесу"; - курс "Адміністратор ресторану"; - курс "Адміністратор широкого профілю"; - курси бармена; - курси офіціанта; - курси бариста; - фотокурси; - комп'ютерні курси для літніх людей; - курси користувача ПК (Windows XP, Інтернет, 1С: Бухгалтерія 7.7, 8.0, CorelDraw, Adobe PHOTOSHOP, 3D Studio Max, ArchiCAD, AutoCAD, Art*Lantis Render, Planix Landscape Deluxe, ACDSee)

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів до 2 місяців

  Вартість за семестр: від 490 грн

  Система знижок: знижки обговорюються

  Формат освіти: - курси, майстер-класи, тренінги

  Форма навчання: - ранкова, денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 до 4 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво, сертифікат

  Додаткова інформація: Матеріали навчальних програм постійно оновлюються останніми практичними напрацюваннями та коригуються нововведеннями. Після закінчення навчання, при необхідності, ми готові надавати інформаційну підтримку та консультування. Так само, при необхідності, можемо провести навчання фахівця на його робочому місці.


  Часто шукають

  ↑ Вгору