Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Медіашкола "jMedia"

  Медіашкола "jMedia"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 481-6763, (095) 356-6544

  Адреса сайту:jmedia.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пров. Лабораторний, 1

  Курси PR в Києві jMedia готують кращих фахівців в Україні. За 2 місяці інтенсивних занять наші студенти проходять практику на телеканалах, працюють в PR-відділах великих компаній, вивчають теорію разом з найвідомішими PR фахівцями країни. Курси Public Relations розраховані як на початківців фахівців, так і на тих, хто хоче підвищити рівень своєї кваліфікації. Лекції на курсах по зв'язках з громадськістю проводять практикуючі провідні PR менеджери України, що пройшли практику в PR департаментах Європарламенту (European Parliament) та Ради Європи (Council of Europe), працюють з самими відомими зірками шоу-бізнесу СНД, а також мають на руках успішні, реальні кейси просування продуктів і брендів. Кожен наш студент отримує реальну можливість працевлаштуватися!

  Напрями навчання: - базовий курс PR-менеджера; - курс PR-управління проектами у сфері зв'язків з громадськістю і пресою; - курс PR в медіа-бізнесі; - курси підвищення PR-майстерності

  Тривалість курсу вивчення: 2 місяці

  Вартість за семестр: 3000-3500 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - вечірня форма навчання; - групове навчання

  Кількість осіб в групах: від 4 до 6 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат курсів

  Додаткова інформація: Наші курси PR це: - практичні заняття, виїзні семінари; - тренінги, розбір реальних кейсів; - майстер-класи запрошених фахівців; - стажування в працюючих PR-відділах; - розробка і реалізація власного PR-проекту "з нуля". Після наших курсів PR ви зможете працювати як: - фахівець із зв'язків з громадськістю і корпоративних комунікацій; - спеціаліст відділів реклами та PR, маркетинг відділу; - прес-секретар політичних партій; - прес-секретар зірок шоу-бізнесу; - фахівець з інформаційних технологій та PR комунікацій; - консультант зі зв'язків з громадськістю; - політконсультант в області PR комунікацій; - консультант в області антикризового PR; - консультант у сфері управління репутацією та роботи з іміджем.


  Часто шукають

  ↑ Вгору