Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа Фотохудожників України

  Школа Фотохудожників України

  Поставити питання

  Телефон: (044) 361-7692, (097) 212-0819

  Адреса сайту:photoschool.in.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Марини Раскової, 15, 12 поверх, кімната 1203

  Фотошкола надає послуги з навчання мистецтву фотографії і обробці зображень.

  Напрями навчання: - основи фотомистецтва; - створення творчого образу; - Photoshop для фотографа а також мастер-класси і авторські курси по фотографуванню і відеозйомці.

  Тривалість курсу вивчення: 1 місяць

  Вартість за семестр: від 1400 грн.

  Система знижок: 25% - студентам і учням старших класів
  10% - Тим, хто вже пройшов у нас курси
  5% - Тим хто сплатив навчання за 2 тижні до початку занять.

  Примітка: Знижки не підсумовуються!

  Формат освіти: Курси, мастер-класи, пленери, тури

  Кількість осіб в групах: 5-12 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом від Школи Фотохудожників України і Національного Союзу Фотохудожників України + Клубна карта Школи Фотохудожників України (Клубна карта дає безліч знижок на фото послуги і товари різних компаній. Докладніше на сторінці карти card.photoschool.in.ua)

  Додаткова інформація: Школа Фотохудожників була заснована за підтримки НСФХУ (Національний Союз Фотохудожників України). НСФХУ це державна організація, яка має представництва у всіх регіонах України. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні найкрупнішу базу професійних фотографів в Україні. Це дає нам можливість співробітничати з найвідомішими фотографами і забезпечувати високий рівень освіти для всіх наших студентів. У нашій фотошколі ви навчитеся мистецтву фотографії навіть якщо, тільки вчора узяли в руки фотоапарат. Наші викладачі допоможуть вам розкрити свій талант і виробити власний стиль зйомки. Завдяки мастер-класам і додатковим курсам ви зможете набути нових навичок і помітно підвищити свій рівень. Ми так само надаємо допомогу в створенні і проведенні фотовиставок для наших студентів. Ми піклуємося про наших студентів, всіляко сприяючи їх творчому і кар'єрному зростанню. Ми регулярно проводимо акції і надаємо безліч знижок на фото послуги і товари для наших студентів. Школою Фотохудожників було ініційовано створення інтернет журналу «ArtPhotographer». На електронних сторінках цього видання ви зможете знайти безліч цікавих статтею, відео уроків, оглядів техніки, рад для фотографів, що починають, і багато інших матеріалів. Нашою школою активно підтримується напрям фото туризму по Україні і країнам СНД. Ми регулярно проводимо фото тури для учнів і випускників нашої школи. Для розвитку фото туризму в Україні нами був створений інтернет-проект «PhotoTravel.in.ua». В рамках цього проекту, фото-туристи зі всієї країни діляться своїми враженнями і нотатками про їх подорожі по різних куточках нашої України і інших країнах.


  Часто шукають

  ↑ Вгору