Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр навчання "Актуальний дизайн"

  Центр навчання "Актуальний дизайн"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (095) 288-7288

  Контактна особа:Анна-Марія Романова

  Адреса сайту:www.actual-d.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Глибочицька, 17

  Практична, наукова і освітня діяльність в сфері архітектури, мистецтва, дизайну та ландшафту. Освітня діяльність компанії представлена Центром навчання та Дитячої Школою Архітектури, Образотворчих Мистецтв і Дизайну. Програми Центру навчання унікальні і авторські, якість отриманих знань відповідає високому світовому рівню і професійним стандартам. Ексклюзивні методики складено авторами на основі академічної бази, наукових і практичних напрацювань і новітніх методик особистісного зростання для творчої і практичної дейтельности в сфері архітектури, дизайну, декорування та мистецтва. Одне з найважливіших правил наших програм - архітектурно-дизайнерське проектування проводять тільки висококваліфіковані практикуючі архітектори (мають свої компанії, бюро і досвід викладання на архітектурних факультетах від 5 до 25 років). Наші викладачі мають той дивний і прекрасний баланс практика і інтелектуала.

  Напрями навчання: пРОФЕСІЙНИЙ БЛОК "аРХІТЕКТУРА": - курс "Приватний житловий об'єкт. Архітектурно-дизайнерське проектування" Професійний блок "дізайе інтер'єру": - курс "Інтер'єр житлового простору. Детальне проектування"; - курс "Авторський дизайн інтер'єру - від створення ідеї до реалізації" Професійний блок "Ландшафтний дизайн": - курс "Ландшафт від А до Я" Професійний блок "Комп'ютерна лабораторія": - курс "AutoCAD для архітектури та дизайну"; - курс "3D MAX для архітектури та дизайну"; - курс "ArchiCAD і Artlantis для архітектури та дизайну" Професійний блок "Художня майстерність": - курс "Художня майстерність. Академічний малюнок і живопис"

  Тривалість курсу вивчення: від 2 місяців до 3 років

  Вартість за семестр: від 5100 до 19000 грн/місяць

  Формат освіти: - професійні багаторівневі і короткострокові програми; - спецкурси; - майстер-класи; - творчі майстерні; - підвищення кваліфікації; - стажування

  Форма навчання: - групове навчання в ранковий, денний і вечірній час в будні дні; - групове навчання у вихідні дні

  Кількість осіб в групах: від 4 до 6 осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат


  ↑ Вгору