Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. ТОВ "Київ-ТЕК"

  ТОВ "Київ-ТЕК"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 496-2366

  Контактна особа:Ольга

  Адреса сайту:www.kt.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Мильчакова, 6, оф.84

  ТОВ «Київ-ТЕК» з 1997 року займається продажем і обслуговуванням програмного забезпечення RedHat, ASP Linuх, StarOffice. З 2006 року на базі компанії Київ-ТЕК працює єдиний в Україні «Авторизований центр підготовки адміністраторів ASP Linuх». Ми навчаємо як співробітників підприємств і приватних осіб. Даний курс можна вивчати «з нуля», також він буде корисний фахівцям, які хочуть підвищити кваліфікацію. З 2008 року компанія пропонує свої послуги в налагодженні 1С на Лінукс. Детальніше про компанію на сайті www.kt.kiev.ua.

  Напрями навчання: - курси Linux (Лінукс)

  Тривалість курсу вивчення: 40 годин

  Вартість за семестр: 2250 грн

  Форма навчання: - денна форма навчання - вечірня форма навчання - навчання на виїзді

  Кількість осіб в групах: 5-6 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про проходження курсу Сертифікат про присвоєння кваліфікації «Адміністратор ASPLinux» (при успішному складанні іспиту)

  Додаткова інформація: Хотілося б додатково звернути увагу на деякі моменти: - Подібних курсів практично немає в Україні. - Кваліфікованих адміністраторів, що працюють під Linux, не так вже й багато, хоча попит на них зростає. - Досвід адміністрування викладача більше 14 років. - Ми пропонуємо три варіанти графіка занять на вибір. Час може бути підібрано таким чином, щоб не відволікати слухачів від основної роботи. - Індивідуальний підхід (групи по 4-6 осіб) - Доступна вартість курсів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору