Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Бухгалтерська практика"

  Навчальний центр "Бухгалтерська практика"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 360-4469, (067) 263-7473

  Контактна особа:Наталія (адміністратор)

  Адреса сайту:buhpraktika.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корпус 1а, оф. 717

  20 років роботи в галузі бухгалтерії різних видів діяльності. Хто як не ми знаємо, що необхідно починаючому і вже працюючому бухгалтеру. Наш керівник розробила сучасну методику викладання, яка включає в себе готові лекції, багато практичних задач, тести і унікальну Методичку для "чайників" по 1С 8.2 і саму програму 1С (навчальну версію) для виконання домашніх завдань. З цим набором ми гарантуємо 100% засвоєння слухачем матеріалу, адже все необхідне у Вас буде завжди під рукою, єдине, що від вас потрібно - бажання! А ми завжди раді допомогти і навчити! Наші переваги: - доступна, проста і зрозуміла для всіх мова викладання; - теоретичний і практичний матеріал лекцій в паперовому вигляді доступною мовою, не вирізка з нормативних документів; - методичка для "чайників" по 1С 8.2 - аналогів такої простої методички немає по всій Україні. Приєднуйтесь до нас, і Ви крім знань отримаєте позитивний настрій, відчуєте гостинність, турботу і затишок. Нашим слухачам у нас комфортно!

  Напрями навчання: - курси "Первинні документи + 1С"; - курси "Первинні документи + ПДВ + 1С"; - курси "Каса + Безготівкові операції + 1С"; - курси "Підзвітні особи та службові відрядження + 1С"; - курси "Каса + Зарплата + 1С"; - курси "Основні засоби, МНМА, НА, МБП + 1С"; - курси "Бухгалтерія для початківців + Головний бухгалтер + 1С"; - курси "Головний бухгалтер + 1С"; - курси "Головний бухгалтер - Експерт (ЗЕД)"; - курси "Докладний курс по МСФО"; - курси для Підприємців; - курси за програмою "1С: Підприємство - Бухгалтерія для України 8,2"

  Тривалість курсу вивчення: від 1 години до 3 місяців

  Вартість за семестр: від 120 грн до 3300 грн

  Система знижок: знижки надаються під час акцій, а також існують знижки для наших слухачів на наступний курс, або на індивідуальні консультації та на заправку/ремонт оргтехніки

  Формат освіти: курси, експрес-курси, семінари

  Форма навчання: - ранкова, денна, вечірня форми навчання; - група вихідного дня; - індивідуальні заняття; - консультації

  Кількість осіб в групах: від 4 до 9 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво центру

  Додаткова інформація: Перший урок - безкоштовно. Є можливість відвідати будь-який урок, для того щоб визначитися з вибором викладача. Пропущені уроки під час навчання, можна пройти з наступного групою. В наших класах світло, просторо, нові меблі, сучасне технічне обладнання. Є чайник, мікрохвильова піч і холодильник. На першому поверсі будівлі дешева їдальня.


  Часто шукають

  ↑ Вгору