Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "АРТОН"

  Навчальний центр "АРТОН"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 362-7232, (096) 830-7740, (093) 880-5320, (095) 070-3026, (094) 927-4232

  Контактна особа:Сергій Борисович

  Адреса сайту:www.arton.org.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. М. Цвєтаєвої, 6, сзш 294

  Потрапляючи на курси «Артон», Ви маєте дивовижну можливість зануритися в атмосферу гармонії і творчості. Наші викладачі - команда кваліфікованих професіоналів, які мають багатий досвід та практику. Найцінніше в навчанні - це можливість отримати практичні знання та навички, яких Ви не знайдете в підручниках.

  Напрями навчання: - бухгалтерія (теорія + практика) - бухгалтерія 1С (7.7), 1С (8.2) - комп’ютерні курси (Оператор персонального комп’ютера) - курс "Основи Photoshop"; - курс фотографії

  Тривалість курсу вивчення: Інформатика 1 місяць 2 рази на тиждень, бухгалтерія 2 місяці 2 рази на тиждень.

  Вартість за семестр: 520-1300 грн на місяць

  Форма навчання: денні та вечірні групи, групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: 2 - 8 осіб у групі

  Тип документа, що видається після навчання: Свідоцтво центра

  Додаткова інформація: Можливі одноразові консультації з приводу практичних питань бухгалтерії з кваліфікованим фахівцем. Комп’ютерні курси (Оператор персонального комп’ютера): До Вашої уваги пропонується курс комплексного вивчення персонального комп'ютера, що включає: - програмне та апаратне забезпечення; - операційна система WINDOWS; - текстовий редактор MICROSOFT WORD; - електронні таблиці MICROSOFT EXCEL; - робота в мережі Інтернет; - +бонус: безкоштовне заняття "Домашній комп'ютер". Навчання проводиться на сучасному комп'ютерному обладнанні. Звертайтеся до нас, і ми Вас навчимо як включити комп'ютер і що з ним робити далі. Курс "Бухгалтерія з нуля" Курс розраховано як для слухачів, що не володіють знаннями з даної дисципліни, так і для вже практикуючих бухгалтерів для підвищення кваліфікації та отримання необхідних навичок ведення бухгалтерського обліку на малому підприємстві. Вашій увазі пропонуються теоретичні та практичні заняття. Головними об'єктами вивчення є: бухгалетрський облік, податковий облік, звітність. Звернувшись до нас, Ви вже через 2 місяці отримаєте все, що необхідно знати головному бухгалтеру. Курс "Бухгалтерія 1С (7.7)" Вивчення бухгалтерської програми 1С версії 7.7 від налаштувань до отримання балансу. Курс розраховано на 28 академічних годин (7 занять). Курс "Бухгалтерія 1С (8.2)" Вивчення нової версії бухгалтерської програми 1С версії 8.2. Специфіка ведення бухгалтерського і податкового обліку. Курс розраховано на 32 академічні години (8 занять). Курс фотографії: Тема 1: Сучасні цифрові камери та аксесуари до них Тема 2: Установка фотокамери Тема 3: Правила композиції Тема 4: Пейзаж Тема 5: Портрет Тема 6: Студійний портрет Тема 7: Зйомка предметів, натюрморт Тема 8: Репортаж Курс розрахований на 10 занять. Курс "Основи Photoshop": Тема 1: Основи Тема 2: Встановлення та налаштування програми, інтерфейс Тема 3: Базові способи корекції зображень Тема 4: Робота з кольором і світлом Тема 5: Шари Тема 6: Виділення Тема 7: Фільтри та робота з ними Тема 8: Ретушування Тема 9: Автоматизація роботи Тема 10: Художні ефекти Курс розрахований на 10 занять.


  Часто шукають

  ↑ Вгору