Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Колледж "Академія мистецтва краси"

  Колледж "Академія мистецтва краси"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 576-0656, 560-2221

  Контактна особа:Лілія

  Адреса сайту:www.amk.net.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Вакуленчука, 1 (cт. м. Вирлиця)

  Коледж "Академія мистецтва краси" - навчальний заклад з двадцятирічним досвідом підготовки високопрофесійних кадрів у сфері перукарських послуг, візажу, косметології, манікюру. На даному етапі академія здійснює підготовку дизайнерів і оформлювачів вітрин, приміщень та будівель. Наші випускники працюють у всіх куточках України. Нас знають і люблять. Навчання в Академії ділиться як би на 3 ланки: - курсове навчання професіям, яке дає можливість отримати початкові навички з обраної професії та зробити для себе професійний вибір; - навчання в коледжі, де після закінчення повного обраного курсу видається диплом державного зразка з присвоєнням обраної кваліфікації та атестат про повну середню освіту; - вища освіта, в результаті якого студенти отримують диплом молодшого спеціаліста.

  Напрями навчання: - перукар широкого профілю; - плетіння кіс; - візажист; - сучасний манікюр, педикюр; - нарощування штучних волос; - адміністратор салонів; - біозавивка вій і колорування брів; - гелеве нарощування нігтів; - дизайн інтер'єру; - дизайн ландшафту; - петриківський розпис; - майстерня декору (квіллінг, декупаж, кракле, батик); - підготовчі курси для дизайнерів (малюнок - живопис - композиція); - живописець (художник)

  Тривалість курсу вивчення: індивідуально для кожної спеціальності

  Вартість за семестр: індивідуально для кожної спеціальності

  Система знижок: для старшокласників знижка 20%

  Формат освіти: теоретичні заняття, практичні заняття, виробниче навчання, курси та майстер-класи, індивідуальні заняття

  Форма навчання: - денна форма навчання; - дистанційна форма навчання; - курсова форма навчання (заняття проходять по суботах, неділях о першій і другій половині дня)

  Кількість осіб в групах: 5-15 чоловік (залежно від формату занять)

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво про присвоєння кваліфікації

  Додаткова інформація: Прийом документів: з 15.06.2016 по 31.08.2016 (за всіма професіями та спеціальностями). "Академія мистецтва краси" - це навчальний заклад, де ви можете отримати вищі або середню спеціальну освіту після 9-ти, 11-ти класів та на базі диплома кваліфікованого працівника. Крім диплома державного зразка, випускники отримують свідоцтво постижер або гримера (в залежності від спеціальності). Так само проходить курсове навчання за спеціальностями, працює підготовче відділення та регулярно проводяться майстер-класи. Випускники курсів або підготовчого відділення зараховуються на навчання за результатами випускних іспитів на курсах.


  Часто шукають

  ↑ Вгору