Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія майстер - дизайн при навчальному центрі "Харків Онлайн"

  Студія майстер - дизайн при навчальному центрі "Харків Онлайн"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 755-8069, (068) 888-9164

  Контактна особа:Бондар Євген Олександрович

  Адреса сайту:studiomd.kh.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Фрунзе, 13 (м. Пушкінська)

  Курси майстер - дизайну за програмою: дизайн інтер'єру та екстер'єру, дизайн у поліграфії, ландшафтний дизайн, курс малюнка і кольорознавства, графіка, конструювання та дизайн меблів, оформлення торгових залів і приміщень, Web-дизайн, анімація і відео, навчання комп'ютерним програмам. План навчання, розроблений досвідченими викладачами, включає теоретичну і комп'ютерну практичну підготовку. Мaster Design працює з 1999 року та пропонує повний комплекс послуг по дизайну, з використанням найсучасніших технологій.

  Напрями навчання: - Курси дизайну інтер'єру та екстер'єру; - Курси дизайну в поліграфії; - Курси ландшафтного дизайну; - Курси рисунку і кольорознавства; - Курси графіки; - Курси конструювання і дизайну меблів; - Курси з оформлення торгових залів і приміщень; - Курси web-дизайну - Курси зі створення анімації і відео; - Навчання комп'ютерним програмам.

  Тривалість курсу вивчення: 1 рік

  Вартість за семестр: від 600 гр. на місяць

  Формат освіти: Річне навчання, короткострокові курси.

  Форма навчання: Ранкова, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: - Індивідуально; - Стандартні групи.

  Тип документа, що видається після навчання: Слухачам після закінчення підготовки присвоюється кваліфікація відповідно до обраної для навчання програмою.

  Додаткова інформація: Мaster Design працює з 1999 року та пропонує повний комплекс послуг по дизайну, з використанням найсучасніших технологій. Фахівці нашої студії мають досвід роботи в галузі дизайну понад 10 років. В основу наших робіт покладено концептуальний авторський дизайн. Ми професійно займаємося проектуванням і дизайном! До Ваших послуг комп'ютерні класи біля станції метро «Пушкінська». Можливо також індивідуальне та корпоративне навчання. План навчання, розроблений досвідченими викладачами, включає теоретичну і комп'ютерну практичну підготовку. Слухач отримує всі необхідні навички, вчиться розробляти власні дизайн-проекти. У процесі навчання дизайну слухач має можливість отримати досвід роботи в різних галузях дизайну і вибрати для себе ту область, яка йому була б цікава надалі. Наші курси дизайну допоможуть розвинути Вас не тільки як творчу особистість, але і будуть сприяти формуванню Вашого індивідуального смаку.


  Часто шукають

  ↑ Вгору