Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-курсовий комбінат АТ "ДонецькЕлектроОптТорг"

  Навчально-курсовий комбінат АТ "ДонецькЕлектроОптТорг"

  Поставити питання

  Телефон: (062) 203-02-99

  Факс:(062) 203–02-66

  Контактна особа:Акопова Наталія Олександрівна

  Адреса сайту:www.deot.com.ua

  Місце навчання:м. Донецьк, пр. Веселий, 74

  Навчання робітничими професіями (машиніст крана, стропальник, водій навантажувача акумуляторного та інше). Навчання на курсах цільового призначення за програмами (охорона праці, пожежна безпека та інше)

  Напрями навчання: - Машиніст крана (кранівник мостового, козлового крана) - Стропальник (зачіплювачів) - Водій акумуляторного навантажувача - Водій автомобільного навантажувача (водії трансп. Засобів) - Акумуляторник - Слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин) - Електромонтер з ремонту та обслуговування ел.оборудованія - Електрогазозварник - Охорона праці. - Пожежна безпека (пожежно-технічний мінімум) - Електробезпека (з атестацією на присвоєння кваліфікаційних груп з електробезпеки з 1 по 5-у.) - Правила будови і безпечної експлуатації в / п кранів. - Правила будови і безпечної експлуатації навантажувачів

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 – 3 місяці

  Кількість осіб в групах: 1-50 чоловік в групі

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Ми допоможемо Вам за короткий термін оволодіти робітничими професіями, а також підвищити виробничу кваліфікацію Форми навчання - курсовая (у складі навчальної групи) і індивідуальна, з відривом і без відриву від виробництва.


  Часто шукають

  ↑ Вгору