Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Локальний інститут підприємництва Cisco "Запорізький національний університет"

  Локальний інститут підприємництва Cisco "Запорізький національний університет"

  Поставити питання

  Телефон: (061) 289-4135, (067) 392-8979

  Факс:(061) 764-4546

  Контактна особа:Наталя Олександрівна

  Адреса сайту:www.ciscoinstitute.net

  Місце навчання:м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 22

  Інститути підприємництва Cisco вже функціонують на базі провідних освітніх закладів Польщі, Угорщини, Туреччини, Сербії, Македонії, Чилі, Мексики, Саудівської Аравії і низки інших країн. У рамках програми Інституту компанія Cisco створила ряд семінарів з використанням мультимедійного бізнес-контенту з різноманіття провідних джерел, включаючи Стенфордський і Корнельський університети і корпорацію «My Own Business, Inc». Інститут нараховує значну колекцію ресурсів, ідей, консультацій, людей, які допомагають підприємцю, керівнику домогтися успіху.

  Напрями навчання: - курси підприємництва; - курси менеджменту.

  Тривалість курсу вивчення: 3 місяці

  Вартість за семестр: 500 грн. на місяць або 1500 грн. разова оплата за весь курс навчання.

  Формат освіти: Курси, тренінги, відео та вебекс-семінари

  Форма навчання: Вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 6 - 15 осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка за спеціальністю «менеджмент організацій» (за наявності бакалаврату і більш високих освітніх ступенів). Сертифікат ЗНУ за спеціальністю «менеджмент організацій» (не залежно від освітнього рівня) Сертифікат Інституту підприємництва Cisco (при проходженні підсумкового тестування)

  Додаткова інформація: Ці комплексні бізнес-курси розроблені на основі Інтернет, серія семінарів з використанням мультимедійного бізнес-контенту з провідних джерел, включаючи Стенфордський та Корнельський університети та корпорацію "Мій власний бізнес". Семінари розкривають питання заснування та розвитку бізнесу, впровадження технологій для бізнесу і обагащаются за допомогою досвіду успішних підприємців і бізнес-інструкторів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору