Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Космо-Трейд"

  Навчальний центр "Космо-Трейд"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 351-11-82

  Контактна особа:Лазарєва Ірина

  Адреса сайту:www.navchannya.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Фучика 13

  Навчальний центр "Космо-Трейд" - якісна освіта європейського рівня в сфері індустрії краси. Надихає кращих з 2001 року. У нас: - ліцензія Міністерства Освіти і Науки України; - сертифікат європейського зразка EuroPass; - аудиторії та навчання створені за зразком паризької школи косметології Елегант Гонтар; - авторські методики навчання; - обладнання та косметика з світовим ім'ям з США, Німеччини, Франції. Курси проводять більше 20 викладачів, провідні фахівці клініки "Ана-Космо", кандидати медичних наук, практикуючі лікарі-косметологи, дерматологи, ендокринологи, фізіотерапевти, лікарі хірурги-пластики, фахівці з психології та продажу.

  Напрями навчання: - денні, вечірні та дистанційні курси косметологів; - курси керівників та адміністраторів салону краси; - курси основи медичних знань; - курси мезотерапії, біоревіталізації; - курси контурної пластики - ін'єкції філлеров, ботокса; - курси перманентного макіяжу; - курси з апаратної косметології; - курси масажу; - курси подології; - курси лазерних технологій; - курси з корекції фігури; - курси депіляції; - курси з нарощування вій; - курси керівників "Стратегія успіху"; - курси татуаж - мікроблейдінг програма підтримки для випускників

  Система знижок: при внесенні 50% передоплати за 15 календарних днів, надається знижка в розмірі 20%

  Формат освіти: курси, тренінги, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: - денна, вечірня група і група вихідного дня

  Кількість осіб в групах: навчання в групах від 2 чоловік і індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, свідоцтво Держ. зразка від Міністерства Освіти України

  Додаткова інформація: Запрошуємо відвідати наш навчальний центр, де Ви зможете ознайомитися з програмами та умовами навчання, отримати детальну консультацію у менеджера про курс, що вас зацікавив і записатися в групу на найближчі дати навчання. А так само ми надаємо такі послуги як: - консалтинг, відкриття салонів краси "під ключ"; - оренда кабінетів для семінарів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору