UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія перукарського мистецтва "marAmax Academy"

Академія перукарського мистецтва "marAmax Academy"

Поставити питання

Телефон: (0482) 324-443, (067) 488-5378, (067) 518-9609

Контактна особа:Ольга Граматик

Адреса сайту:maramax.com.ua/academy/

Місце навчання:м. Одеса, пров. Маяковського, 6

10 років академія перукарського мистецтва "marAmax Academy" зберігає лідерство у навчанні фахівців салонів краси в масштабах всієї України. В академії перукарського мистецтва "marAmax Academy" проходять навчання енергійні, сучасні та креативні молоді люди, мета яких - розвиток, освоєння нових технологій і, звичайно, досягнення успіхів у цьому красивому бізнесі. Викладачі - топ-стилісти компанії "marAmax", тому освітні програми та методики "marAmax" базуються на безцінному досвіді і власних розробках наших топ-стилістів. Студенти забезпечуються абсолютно усім необхідним обладнанням та косметикою, а також моделями для проведення практичних відпрацювань. Партнером "marAmax" є L'Oreal Professionnel.

Напрями навчання: - базовий курс по спеціальності "Перукар-стиліст"; - курс "Барбер"; - базовий курс за спеціальністю "Візажист-стиліст"; - базовий курс за спеціальністю "Майстер манікюру-педикюру"

Тривалість курсу вивчення: від 4 днів до 8 місяців в залежності від курсу

Система знижок: для курсу "Перукар-стиліст" 10% у разі повної передоплати

Формат освіти: - курси; - майстер-класи; - семінари

Форма навчання: ранкова, денна, вечірня форми навчання

Кількість осіб в групах: від 4-х до 10-ти осіб

Тип документа, що видається після навчання: - при успішному закінченні курсу видається авторитетний диплом академії "marAmax" - пропуск в кращі салони краси України; - сертифікат кваліфікації від "Комітету стандартів салонів краси"

Додаткова інформація: Академія "marAmax" - лідер у навчанні фахівців салонів краси в масштабах всієї України. Ми використовуємо комплексний підхід в навчанні майстрів салонів краси, розкриваємо творчий потенціал кожного учня, виявляємо його індивідуальний почерк. В Академії студенти на уроках моди вчаться аналізувати модні тенденції, брати участь у житті популярних фешн-блогів, ознайомлюватися з самими значущими і яскравими подіями в світі моди в онлайн режимі.


Часто шукають

↑ Вгору