Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Бізнес Освітній Альянс

Бізнес Освітній Альянс

Телефон: (056) 789-8158, (093) 413-0299

Контактна особа: Марина

Адреса сайту: www.bea.dp.ua

Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Сєрова, 4, офіс 403

Написати листа учбовому закладу

"Бізнес-освіта Альянс" - лідируюча національна мережа, що сприяє розвитку і вдосконаленню знань і навичок з управління бізнесом. Основний напрямок діяльності - короткострокові міжнародні програми підвищення кваліфікації та сертифікації менеджерів різних рівнів, у тому числі керівників компаній і власників МСБ. Навчання та сертифікація в Україні, російською мовою (українською чи англійською - за бажанням). Альянс є офіційним представником на території СНД таких відомих британських інститутів, як ІФРУ (Інститут маркетингу та управління продажами) і IFA (Інститут фінансових бухгалтерів), а також навчально-методичним центром європейського проекту EBC*L (Європейський сертифікат бізнес компетентності).

Напрями навчання:

навчання і міжнародна сертифікація за напрямами: - МСФЗ (IFA, DipIFR); - фінансовий і стратегічний менеджмент (IFA); - маркетинг і продажі (ІФРУ, EBC *L); - розвиток бізнесу та управління проектами (EBC*L); - управління персоналом (IFA); - внутрішній аудит (IFA) підготовка та підвищення кваліфікації бухгалтерів: - індивідуальні заняття з бухгалтерського та податкового обліку "з нуля"; - короткострокові курси для практикуючих бухгалтерів; - бухгалтерські семінари; - вебінари з підготовки до іспитів САР організація корпоративного навчання за спеціально розробленими програмами

Тривалість курсу вивчення:

від 2 тижнів до 2 місяців (залежно від курсу)

Вартість за семестр:

від 120 грн до 7500 грн (залежно від курсу і сертифіката)

Система знижок:

- 2% за реєстрацію з Parta.ua; - від 3% до 5% постійним клієнтам; - 5% при одночасному укладенні декількох договорів

Формат освіти:

- міжнародні програми 60%; - навчальні курси 15%; - тренінги 10%; - семінари 10%; - конференції 5%

Форма навчання:

- денна форма навчання (у вихідні дні); - вечірня форма навчання (будні); - очна-заочна форма навчання

Кількість осіб в групах:

від 3 до 100 осіб залежно від форми проведення

Тип документа, що видається після навчання:

в залежності від курсу: - свідоцтво ВЕА; - дипломи та сертифікати IFA; - сертифікати EBC*L і ІФРУ

Додаткова інформація:

Всі учасники програм сертифікації (IFA , EBC*L, ІФРУ) отримують комплекти друкованих матеріалів - методичні рекомендації, підручники, робочі зошити, довідкові матеріали та інше. Бізнес-тренери за цими програмами володіють престижними міжнародними кваліфікаційними сертифікатами і великим досвідом у відповідній сфері. Слухачі бухгалтерських семінарів або індивідуальних курсів отримують необхідні матеріали в друкованому та/або електронному вигляді. Викладачі бухгалтерського та податкового обліку мають великий досвід роботи за спеціальністю, на сьогоднішній день є головними бухгалтерами або фінансовими директорами компаній.

↑ Вгору