Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Одеське представництво Авторської Школи Архітектури та Дизайну Ірини Бєлової-Сморж

  Одеське представництво Авторської Школи Архітектури та Дизайну Ірини Бєлової-Сморж

  Поставити питання

  Телефон: (067) 265-7405, (093) 976-2933

  Контактна особа:Ольга Лаптєва

  Адреса сайту:www.AAADesign.com.ua

  Місце навчання:м. Одеса

  Основний курс нашої школи "Дизайн інтер'єру" (базовий), орієнтований на початківців дизайнерів: щоб освоїти цей курс будь-яких спеціалізованих знань не потрібно (тільки Ваші слухняність, старанність і готовність покласти жертву часу і сил на це)! Курс розрахований на людину, що бажає професійно займатися цим видом декоративно-прикладного мистецтва. Курс передбачає глибоке й докладне вивчення процесу ескізного і робочого проектування за складом робочого проекту Майстерні «Храм» (Київ), яке сьогодні використовується при проектуванні реальних об'єктів. Авторська методика дозволяє підготувати будь-якого охочого вчитися за фахом «Помічник дизайнера», що є першим кроком на шляху подальшого професійного зростання. Інтер'єр будинку, кімнати, кухні теж є втіленням почуття краси нашого світу. Інтер'єр впливає на наш настрій. Тому дизайн інтер'єру це ще одна можливість показати світові частинку краси Вашими очима. Немає нічого краще, ніж затишно облаштоване приміщення, будь то квартира, будинок або офіс. Курси «дизайн інтер'єру» допоможуть Вам не тільки навчитися облаштовувати своє вогнище, але і з задоволенням робити це для інших. Якщо Ви твердо вирішили зайнятися цією справою професійно, набралися терпіння і готові у всьому слідувати за своїм викладачем, ми з радістю чекаємо на Вас у нашій школі! Що ж стосується тих, у кого є знання і досвід у цій сфері, ми пропонуємо курс "Архітектурне проектування малоповерхових будівель".

  Напрями навчання: - Курс "Дизайн інтер'єру" (базовий); - Курс «Архітектурне проектування малоповерхових будівель» - Курс "Основи академічного малюнка", - Курс "Флористика та декорування", - Курс "Практичний ландшафтний дизайн"; - Курс "Імідж та стиль".

  Тривалість курсу вивчення: Семестр - 4 місяці (28 занять - дизайн інтер'єру)

  Форма навчання: Вечірня, дистанційна (онлайн)

  Кількість осіб в групах: У групі до 20 слухачів

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченню курсу видається диплом Авторської Школи Архітектури та Дизайну Ірини Бєлової-Сморж

  Додаткова інформація: Диплом видається тільки після захисту дипломної роботи! Кожен студент отримує проект, який потрібно буде виконати для отримання диплома.


  Часто шукають

  ↑ Вгору