Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Маестро стиль"

  Навчальний центр "Маестро стиль"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 298-5785

  Контактна особа:Клавдія Олександрівна

  Адреса сайту:kursy-parikmaherov-v.uaprom.net

  Місце навчання:м. Донецьк, вул. Кобозева, 52, 4 пов.

  Професійні курси для майбутніх професіоналів! Максимум практики, мінімум теорії! Про нас: - навчання спирається на загальновизнану в світі методику Pivot Point; - універсальний курс колористики (можливість працювати з будь-якими барвниками); - практика з першого дня; - учні та випускники щорічно беруть участь у фестивалях, на заходах, займають призові місця, стають технологами, створюють власні колекції; - кваліфіковані викладачі; - багато "живих" моделей; - продаж оригінального інструменту і косметики для волосся.

  Напрями навчання: - базовий курс перукарського мистецтва; - курси підвищення кваліфікації; - курс "Вечірні і весільні зачіски"; - курс "Плетіння і коси"; - курс "Колористика" і багато іншого

  Тривалість курсу вивчення: від одноденних семінарів до 5 місяців "Базовий" курс

  Вартість за семестр: 200 руб. - 3200 руб.

  Система знижок: знижки для наших випускників

  Формат освіти: курсове навчання, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: - денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: 4 - 8 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Навчальний центр "Маестро стиль" організований в 2009 році. Почалося все з маленьких курсів перукарів при салоні краси. За період 2009 - 2011 курси виросли до справжнього, сучасного, прекрасно обладнаного навчального центру, який володіє хорошою методологічною базою. Основним завданням навчального центру "Маестро стиль" - дати професійну підготовку в найкоротші терміни. Але нашим головним завданням є не тільки навчити Вас робити зачіски, стригти і фарбувати людей, а запалити в кожному іскру натхнення і творчості, допомогти розкритися, перетворитися в яскраву особистість і стати справжнім віртуозом своєї справи! Навчальні програми Методика, на яку спираються навчальні програми курсів - Pivot Point (точка відліку) ефективна і передова, у багатьох країнах прийнята за основу в державній системі професійної підготовки перукарів. Програми регулярно оновлюються і доповнюються, так, як перукарське мистецтво не стоїть на місці. Враховуються тенденції поточного сезону. Програми побудовані так, що 90% займають практичні заняття. Практична робота починається з першого заняття і проходить під керівництвом педагогів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору