Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий бізнес-центр "Анастасія"

  Учбовий бізнес-центр "Анастасія"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 223-28-18, 331-02-06, 520-04-05, 520-04-03

  Адреса сайту:www.anastasi.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 58, оф. 4

  Учбовий бізнес-центр "Анастасія" заснований у грудні 1995 року. Навчання проводиться за ліцензією МОН України АВ 586149 від 01.07.2011 року. Державна акредитація від 30.06.2011 року. Ми працюємо при Міжнародній Академії Бізнесу та Інформаційних Технологій (МАБІТ). Учбовий бізнес-центр "Анастасія" - це найбільший в Україні навчальний центр, що спеціалізується з 9 напрямів навчання: Бізнес-школа, Школа бухгалтерії, Школа секретарів, Школа професійного дизайну, Школа комп'ютерного навчання, Школа краси і стилю, Школа ресторанного бізнесу, Автошкола. По кожному напряму навчання працює команда педагогів-практиків, який має великий досвід практичної роботи з викладаються і суміжних дисциплін. Це талановиті педагоги, прекрасні фахівці, доброзичливі й роботящі люди.

  Напрями навчання: Управління підприємством - Керуючий бізнесом - Комерційний директор Туристичний бізнес - Агент - Менеджер з туризму - Керуючий турфірмою Фінанси - Фінансовий директор - Менеджер з фінансів Маркетинг, реклама, PR - Менеджер з маркетингу - Директор з маркетингу та реклами - Бренд-менеджер - Менеджер з реклами та PR - Менеджер з реклами - Менеджер з PR Управління персоналом - Менеджер з персоналу - HR директор Логістика і ЗЕД - Директор з логістики - Менеджер з логістики Менеджмент - Менеджер широкого профілю - Топ-менеджер - Адміністратор широкого профілю Продажі та збут - Директор з продажу - Менеджер зі збуту Готельний бізнес - Адміністратор готелю - Керуючий готельно-ресторанним бізнесом Школа ресторанного бізнесу - Кухар 3, 4, 5, 6 розряду - Японська кухня (суші, сашимі, роли) - Французька кухня - Італійська кухня - Східна кухня - Керівного - Шеф-кухар - Бармен, Офіціант, Бармен-бариста - Адміністратор ресторану - Керуючий рестораном Школа краси та стилю (Салоновий бізнес) - Майстер манікюру і педикюру - Художній розпис нігтів - Нарощування нігтів - Косметолог - Візажист-стиліст - Масажист - Лікувально-оздоровчий масаж - Рефлекторно-сегментарний масаж - Дитячий масаж - СПА-масаж - Антицелюлітний масаж - Стоун - терапія - Медовий масаж - Креольській масаж - Японський точковий масаж (Шіацу) - Ароматерапія - Таласотерапія - Східний масаж - Перукар-модельєр-стиліст - Адміністратор салону краси - Керуючий салону краси Школа бухгалтерії - Бухгалтер-економіст, головбух - Бухгалтер + 1С - 1С: Бухгалтерія (професійний курс) - Бухоблік для керівників підприємства Школа секретарів - Секретар керівника - Секретар-офіс-менеджер Школа комп'ютерного навчання - Користувач комп'ютера (базовий курс) - Користувач комп'ютера (професійний курс) - Оператор комп'ютера (базовий курс) - Оператор комп'ютера (професійний курс) - Машинопис на ПК (швидкого друкування) - Менеджер комп'ютерних систем - Адміністрування Віндовс - Адміністрування Лінукс - Збірка і налаштування комп'ютера Школа професійного дизайну - Дизайнер інтер'єру, меблів - Дизайнер комп'ютерної графіки - Web-дизайнер (1 рівень) - Web-програміст (2 рівень) - Web-дизайнер-програміст (професійний курс) - Фітодизайн - Флористика - Садівник - Ландшафтний дизайн - Текстиль-дизайн в інтер'єрі - Основи професії "Фотограф" (курс для початківців) - Фотограф (професійний курс) - Фотохудожник (повний професійний курс) - Весільна фотографія - Дизайнер-верстальник

  Система знижок: Слухачам, прослухати будь-який курс навчання, надається знижка 5% на будь-який наступний курс. При оплаті за весь курс навчання відразу, надається знижка від 10 до 15%, залежно від напряму навчання. Діє спеціальна дисконтна система знижок.

  Формат освіти: Кожний курс має кілька етапів: від базового до професійного. Це дасть Вам можливість вибрати потрібну для вас програму навчання і потрібний для Вас рівень знань.

  Форма навчання: - Ранковий час з 9:00 до 12:00, з 9:30 до 12:30; - У денний час з 12:00 до 15:00, з 12:30 до 15:30; - У вечірній час з 18:30 до 21:30.

  Тип документа, що видається після навчання: Залежно від обраної програми, після закінчення видається свідоцтво державного зразка, диплом або сертифікат встановленого зразка, які підтверджують проходження курсу.

  Додаткова інформація: Навчаючись у нашому центрі, ви отримуєте такі переваги: - Гарантована якість навчання - Зручний графік навчання, який, за бажанням, ми можемо сформувати саме під вас (з видачею розкладу на руки) - Навчальні посібники в електронному вигляді (сучасні російські, українські та зарубіжні підручники відомих авторів) - Помірні ціни за рахунок високої ефективності і низьких накладних витрат - Лекційно-практичні заняття, на яких легко засвоюється матеріал - Доступ до мережі Інтернет - Можливість самостійних занять на комп'ютері в позаурочний час - Виконання портфоліо / дипломної роботи, яку можна демонструвати майбутнім роботодавцям - Консультрованіе з питань організації Вашого майбутнього бізнесу за напрямками, за якими ведеться навчання в нашому центрі - Безкоштовна допомога у працевлаштуванні - Надійність і стабільність Ми використовуємо три варіанти навчання: - Групове навчання - Кейс-метод - Індивідуальне навчання Ми використовуємо такі форми організації навчання та методи навчання: - Лекційні заняття - Практичні заняття - Самостійні роботи під контролем викладача - Ділові та рольові ігри - Колоквіуми - Семінари-дискусії - Семінари-прес-конференції - Семінари "мозковий штурм" - Тренінги


  Часто шукають

  ↑ Вгору