UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Київські Практичні курси основ інформації і журналістики від навчального центру "Едельвейс"

Київські Практичні курси основ інформації і журналістики від навчального центру "Едельвейс"

Поставити питання

Телефон: (093) 806-1042

Контактна особа:Поліна Аксенова

Адреса сайту:mediaschool.pp.ua

Місце навчання:м. Київ, вул. Саксаганського 33/35

Київські Практичні курси основ інформації і журналістики - це популярна версія київського клубу журналістики. Заснований в 2001 році, Клуб молодіжної журналістики за шість навчальних років своєї роботи об'єднав велику аудиторію - школярів, студентів, дорослих. Багато з них зараз працюють у ЗМІ. Тепер учні нашої школи може стати кожен, хто хоче отримати необхідні навички для роботи в мас-медіа. Ви зможете створювати тексти для ваших сайтів в інтернеті; легко відрізняти якісні тексти від неякісних; писати тексти у всіх жанрах журналістської творчості - від новин до нарисів; складати прес-релізи; співпрацювати зі ЗМІ. Будете розуміти: закони руху інформаційних потоків; що говорити про журналістику дітям; організацію роботи газет, журналів; як працювати з публікою ... І ще багато чого!

Напрями навчання: - Основи масової комунікації, - Жанри журналістської творчості, - Основи менеджменту і маркетингу редакційної діяльності, - Основи стилістики та редактури, - Практична робота з текстами учнів.

Тривалість курсу вивчення: 1 програмний блок - 3 міс. (У програмі - три блоки)

Вартість за семестр: Від 200 грн. / міс. за 4 заняття

Формат освіти: Курси та майстер-класи

Форма навчання: Заняття у вечірній час

Кількість осіб в групах: 5 - 7 осіб в групі

Додаткова інформація: Програми авторські, веде заняття ПОЛІНА АКСЬОНОВА - досвідчений журналіст, випускник Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка; кореспондент відділів «Країна», «Суспільство», «Київ» газет провідних видавничих компаній, редактор з досвідом роботи в щотижневих та щомісячних виданнях, інформагентствах; екс-директор музичної групи; творець клубу молодіжної журналістики «Орден лицарів пера»; автор тексту, який увійшов у short-лист конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо»; учасник збірки «Червона книга» під ред. Лії Кіргетовой (Москва). Програма занять - стандартна, викладання ведеться за авторськими методиками. Поліна Аксьонова розробляє профорієнтаційні методики та викладає профільні дисципліни більше 7 років (з них - 5 років стажу в установі в сфері освіти).


Часто шукають

↑ Вгору