Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр Інтенсивного Сприйняття Інформації

  Центр Інтенсивного Сприйняття Інформації

  Поставити питання

  Телефон: (044) 223-8557

  Адреса сайту:www.intensiv.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Жилянськая, 46, до. 24

  Центр Інтенсивного Сприйняття Інформації - це учбово-освітня організація, що сприяє інтелектуальному і творчому розвитку особистості. Наші інтелектуально-освітні програми - це революційний крок в підході до освіти, самоосвіти, що вносять ясність і системний підхід в будь-яке навчання. У професійній сфері - це основа ефективної діяльності і результативного спілкування. Кожен може жити цікаво і різноманітно, отримуючи внутрішнє задоволення. Наш Центр дає в руки могутній інструмент для реалізації природного потенціалу в області інтелекту і еволюційного розвитку як дітей, так і дорослих.

  Напрями навчання: - скорочитання; - програма навчання інтенсивному сприйняттю інформації; - аналітична обробка інформації.

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 місяця

  Вартість за семестр: 975 грн за курс

  Система знижок: Студентам до 19 років передбачені додаткові знижки.

  Додаткова інформація: При обов'язкових відвідинах всіх занять без запізнень і пропусків і 100% виконанні домашнього завдання всі слухачі нашого курсу досягають високих результатів. У школярів і студентів спостерігається значний стрибок в інтелектуальному розвитку. Освоєння Програми дає могутній поштовх для саморозвитку і саморозуміння.


  Часто шукають

  ↑ Вгору