Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа "Nebesa Team Bartenders Community"

  Школа "Nebesa Team Bartenders Community"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 239-6462, (067) 135-0152, (063) 632-4723

  Факс:(044) 468-6897

  Контактна особа:Андрій Охремчук

  Адреса сайту:nebesateam.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Семена Скляренка 1, (2 пов., офіс 7)

  Nebesa Team Bartenders Community У широкому розумінні - це крилата ідея про те, як створити співтовариство професіоналів барного мистецтва. Коло розвитку, підтримки та інтересів для тих, хто розглядає бар не тільки як місце і можливість заробити гроші, а й як певну культуру, історію і поле для власної творчості і розвитку. Nebesa Team - мобільна злагоджена команда. Організатори, тренера і викладачі Bartender School, досвідчені міксологи і флейр-бармени, кращі випускники школи і мобільні креативні бартендери. Всі ті, хто підтримує і розвиває майстерність барного мистецтва, стабільне і якісне обслуговування і просто дарує радість і задоволення своїм гостям. Ми прагнемо до знань і нового досвіду, розвиваємо культуру і професію, створюємо продукти гідні світової історії бартендінга. Те, що ми робимо зараз: - Bartenders School (програма навчання для початківців та професіоналів); - виїзне обслуговування різних заходів, організація дегустацій, промо акцій; - барний консалтинг, барна стійка - від ідеї до втілення; - участь в конкурсах та соціально-культурних проектах.

  Напрями навчання: - навчання професії бармен; - курси барменів для початківців з отриманням сертифікату; - тренувальний "флейринг" зал; - програми навчання флейрінгу; - підвищення кваліфікації для професіоналів барного мистецтва, різні семінари та тренінги

  Система знижок: - існує гнучка система знижок, обговорюється індивідуально; - для всіх дівчат знижка на навчання 10%

  Формат освіти: курси, семінари та майстер класи для початківців, професіоналів і любителів

  Додаткова інформація: Переваги: - Ми даємо якісні перевірені знання, які не просто залишаться в ваших зошитах, а стануть в нагоді в майбутній роботі; - наші умови дають можливість багато практикуватися і зрозуміти максимум про те, що таке реальний бар; - Ви отримуєте комплекс всього необхідного, щоб по закінченню курсу приступити до роботи і працювати якісно, красиво і впевнено; - в нашому центрі відбувається багато цікавих професійних заходів, завдяки яким ви зможете багато дізнатися і зрозуміти про обрану професію; - наші фінансові умови дуже лояльні; - особливий бонус і перевага - це те, що остаточне Ваше рішення і внесення оплати за навчання Ви робите після повного відвідування першого дня занять, Ми робимо це для того, щоб Ви змогли прийти і озирнутися, зрозуміти, чи цього Ви хочете! Вибирайте серед наших програм, задавайте питання. Телефонуйте та приходьте знайомитися! Будемо раді!


  Часто шукають

  ↑ Вгору