Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Сертифікований навчальний центр Autodesk "Інфотех"

  Сертифікований навчальний центр Autodesk "Інфотех"

  Поставити питання

  Телефон: (056) 371-4354

  Факс:(056) 371-4354

  Контактна особа:Андрій Бутенко

  Адреса сайту:www.itech.net.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Театральна, 6

  У нашому сертифікованому навчальному центрі Ви маєте можливість пройти курси навчання по роботі з продуктами компанії Autodesk: AutoCAD (Автокад), Civil 3D, Revit, Inventor і т.д.. Навчання може проходити як в м. Дніпропетровську, так і на території замовника. Ключові переваги сертифікованого навчального центру: - курси навчання проводяться сертифікованими фахівцями Autodesk; - викладачі центру мають високу кваліфікацію та практичний досвід роботи по кожному з напрямів навчання; - всі викладачі сертифіковані Autodesk.

  Напрями навчання: - курси AutoCAD (Автокад), Civil 3D, Revit, Inventor

  Тривалість курсу вивчення: від 20 годин

  Вартість за семестр: 400-4000 грн

  Система знижок: - приведи друга, отримай 500 грн знижки; - друге навчання 10% знижка, після навчання видається флаєр на 10% знижки (окремо від попередньої акції); - заплати 100% передоплати за тиждень до початку навчання отримай 500 грн знижки всі системи знижок можуть змінюватись або скасовуватися

  Формат освіти: курси, тест-драйви

  Форма навчання: будь-яка форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 1-єї людини

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат Autodesk міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Міжнародний офіційний сертифікат Autodesk є свідченням найвищої кваліфікації не тільки в Україні, але і по всьому світу. Під час навчання особливе значення надається практичному застосуванню отриманих знань. Передбачено корпоративне навчання з виїздом та проведенням курсів за замовленням в зручні для замовника дні. Навчання приватних осіб відбувається у міру укомплектування групи (5 чол.).


  Часто шукають

  ↑ Вгору