Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Львівська філія Комп'ютерної Академії ШАГ

Львівська філія Комп'ютерної Академії ШАГ

Телефон: (032) 240-3851, (093) 122-9338, (067) 557-8706, (050) 441-7600

Факс: (032) 244-5538

Контактна особа: Анна

Адреса сайту: lviv.itstep.org

Місце навчання: м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а

Написати листа учбовому закладу

Бажаєте отримувати високу зарплату і стати затребуваним фахівцем у сфері IT, де вакансій більше, ніж претендентів? Тоді поступайте в Комп’ютерну Академію ШАГ! Отримайте вищу освіту в галузі комп’ютерних технологій з європейським стандартом. Комп’ютерна Академія ШАГ - найбільший в Україні недержавний навчальний заклад, котрий спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Основним критерієм Комп’ютерної Академії є: - орієнтація на потреби сучасної ІТ-індустрії; - унікальний навчально-методичний матеріал; - авторські методики викладання; - сучасне комп’ютерне обладнання, яке постійно оновлюється; - професійні викладачі-практики; - мінімум лекцій, максимум практики. Тому, наші студенти є призерами найпрестижніших міжнародних змагань, а випускники успішно працюють в українських і зарубіжних ІТ-компаніях, відомих у всьому світі.

Напрями навчання:

навчання для дітей 9-14 років: - мала комп’ютерна академія - літній комп’ютерний табір професійна освіта: - розробка програмного забезпечення; - комп’ютерна графіка та дизайн; - мережеві технології та системне адміністрування професійні курси: - розробка і просування WEB-проектів; - Front-end Developer проектування та розробка інтерфейсів для web-додатків та сайтів; - професійна комп’ютерна 3D-анімація в Autodesk Maya; - CCNA Routing&Switching індивідуальні курси корпоративне навчання

Тривалість курсу вивчення:

від 1 року

Вартість за семестр:

стаціонар - від 1456 грн/міс. напівстаціонар - від 1013 грн/міс. Мала Комп’ютерна Академія: - 9-12 років - від 502 грн/міс.; - 13-14 років - від 518 грн/міс.

Формат освіти:

- стаціонар; - напівстаціонар; - Мала комп’ютерна академія; - спеціалізовані курси; - індивідуальні курси

Форма навчання:

- ранкова форма навчання; - денна форма навчання; - вечірня форма навчання

Кількість осіб в групах:

від 7 до 16 чоловік в групі

Тип документа, що видається після навчання:

диплом комп’ютерної академії ШАГ, міжнародні сертифікати Microsoft, Cisco, Autodesk

Додаткова інформація:

Львівська філія працює з 2003 року. На сьогодні навчається понад 1000 студентів. Для вступу в Комп’ютерну Академію ШАГ не потрібен сертифікат ЗНО. Навчальна програма змінюється відповідно до змін потреб роботодавців. Для дітей 9-14 років працює Мала Комп'ютерна Академія, що дозволяє ще в шкільні роки вибрати майбутню професію без зайвих проб і помилок. Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії.

↑ Вгору