Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Фінансова компанія "ОК-2"

  Фінансова компанія "ОК-2"

  Поставити питання

  Телефон: (062) 341-4662, 341-4663

  Факс:(062) 341-4665

  Контактна особа:Олена Вікторівна

  Адреса сайту:www.ok2invest.com

  Місце навчання:м. Донецьк, бульвар Пушкіна, 2а, 5 поверх

  ТОВ «Фінансова компанія« ОК-2 »- професійний учасник фондового ринку України - надає повний спектр послуг на ринку цінних паперів України, заснована в 1993 році. Основні види діяльності: - Управління цінними паперами, - Брокерська; - Дилерська; - Депозитарна; - Інтернет-трейдинг на фондовому ринку Україні; - Надання консультаційних, дослідницьких послуг, пов'язаних з обігом цінних паперів на фондовому ринку; - Підготовка та розповсюдження аналітичних, а також інформаційних оглядів з питань функціонування ринку цінних паперів; - Інформаційна підтримка та навчання трейдингу на фондовому ринку

  Напрями навчання: - Основи Інтернет-трейдингу. - Робота в торговельно-інформаційній системі Quik. - Перші кроки трейдера. - Курс лекцій з технічного аналізу. - Курс лекцій з фундаментального аналізу. - Поради практикуючого трейдера. - Побудова власної торговельної системи. - Інвестування в українські цінні папери. - Організація роботи трейдера - щоденник і журнал трейдера. - Межриночний аналіз при роботі на фондовому ринку. Список постійно розширюється і поглиблюється в ногу в розвитком економіки і фондового ринку.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 дня до 2 місяців

  Вартість за семестр: Від безкоштовно до 150 грн. за заняття

  Система знижок: Компанія веде лояльну політику знижок і знижки розглядаються індивідуально

  Формат освіти: Семінари, майстер-класи, круглі столи, конференції, курси, конкурси та інші формати навчання.

  Форма навчання: Навчання може проходити як вранці, вдень, так і ввечері і навіть у суботу і в неділю.

  Кількість осіб в групах: Навчання проходить як індивідуальне, так і групове. До групи набирається не більше 5-6 осіб.

  Додаткова інформація: На семінарах, майстер-класах, курсах викладають професіонали біржової справи, кращі викладачі вищої школи, що мають значну теоретичну підготовку, вчені ступені і практичний досвід роботи на фондовому ринку. У компанії Ви можете не тільки пройти навчання, а також реально спробувати свої сили на фондовому ринку, приступити до торгівлі цінними паперами українських підприємств, стати приватним інвестором в реальні активи. Ви станете професіоналом біржового справи!


  Часто шукають

  ↑ Вгору