Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Творча майстерня краси Тетяни Грищенко

  Творча майстерня краси Тетяни Грищенко

  Поставити питання

  Телефон: (097) 345-2077, (066) 120-2795

  Контактна особа:Світлана - керуюча навчальним центром

  Адреса сайту:profnails.com.ua

  Місце навчання:м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

  З 8 квітня 2013 - м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9. Наш навчальний центр готує майстрів нігтьового сервісу повного циклу. Багатий професійний досвід викладачів, передаваний студентам - запорука успіху наших випускників. Будучи організатором міжнародного конкурсу "Світ нігтів" - ми готові кожному студенту не тільки показати шлях до кар'єрних висот. Дорогу молодим талантам - ось наше кредо! І ми завжди готові підтримати таких. Пропонуємо Вам отримати нову професію - професію nail-майстра! Що це Вам дає: - новий етап у Вашому житті: нові знання, нові люди, нові цілі; - вміння управляти власним часом; - фінансову стабільність і кар'єрне зростання; - самостійність і незалежність. Дружнє спілкування з новими студентами і випускниками, вивчення споживчого ринку і своєчасне виявлення потреб - усе це підштовхнуло нас до глобальних змін. З березня 2013 року Творча майстерня краси Тетяни Грищенко пропонує абсолютно нову, розширену програму базового навчання моделюванню нігтів за максимально комфортною ціною і з мінімальними тимчасовими витратами.

  Напрями навчання: - курс "Індивідуальне навчання з нарощування волосся за італійською технологією"; - курс "Макіяж в житті жінки і навчання мистецтву візажу"; - курси перукарів від "А" до "Я"; - курси підвищення кваліфікації перукарів; - курси манікюру і педикюру; - курси нарощування і моделювання нігтів; - курси з дизайну: розпис (декілька напрямків), акваріум, ліпка, мікс-дизайни; - підвищення кваліфікації з моделювання та дизайну; - підготовка до конкурсів та чемпіонатів; - організація та проведення чемпіонату "Світ нігтів"

  Тривалість курсу вивчення: - базові курси - від 5-ти до 13 днів; - майстер-класи - від 1 до 6-ти днів; - семінари від 4 годин навчання перукарів від "А" до "Я": - базовий курс 36 днів; - профі-майстер 10 днів; - салонний майстер 2 дні підвищення кваліфікації перукарів: - проф-колористика 5 днів; - стандартна колористика 4 дні

  Вартість за семестр: від 150 до 3000 грн (ціна залежить від обраної програми навчання)

  Система знижок: гнучка система знижок, а також: - ми готові надати розстрочку платежу на період навчання під "0%"; - Вас готові підтримати банки-партнери та надати різні кредитні програми

  Формат освіти: базові курси (з "0"), майстер-класи, семінари, перекваліфікація

  Форма навчання: - ранкова зміна з 9:00 до 15:00; - вечірня зміна з 15:00 до 21:00

  Кількість осіб в групах: від 2-х до 8-ми чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Навчання геометрія стрижок: 1. Структура в русі, система стрижки, альянс геометрії та мистецтва. 2. Представлення форм: квадрат, коло, трикутник, трапеція - по відношенню до контуру голови. 3. Використання геометричних форм, як основної концепції для виконання точних стрижок (техніка і послідовність). 4. Застосування складних кутів, їх зміна, розтягування і маніпулювання ними: - прогресивна форма (трикутник) - структура, текстура, поділ на проділи, проекція; - градуйована форма (трапеція) - структура, текстура, види градуювань, розподіл, проекція; - єдина форма (коло) - структура, проекція, лінія дизайну; - тверда форма (квадрат) - структура, лінія, розподіл. 5. З'єднання і різні комбінації геометричних форм: - для класичної стрижки; - виконання з'єднань в графіку (англійська школа); - колекційні роботи (італійська школа); - відсутність філіровкі або її мінімальне використання в програмі семінару: теорія, демонстраційний показ, відпрацювання на болванках. Епатажно-класичних зачісок: - укладання бомбаж; - Вікторія Сікрет; - Бабета; - Черепашка; - Холодні, гарячі хвилі. Ефектні та стильні зачіски не втрачають своєї привабливості і привабливого чарівності й донині. Черпайте натхнення для своїх перукарень шедеврів! Тривалість курсу 3 дні, відпрацювання на болванках і клієнтів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору