Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Курси підвищення кваліфікації
  3. Комп'ютерний навчальний центр "Бейсік"

Комп'ютерний навчальний центр "Бейсік"

Телефон: (050) 456-0404, (098) 200-3315, (093) 199-9003

Факс: (044) 522-9417

Контактна особа: Наталя Ємченко

Адреса сайту: www.basic.com.ua

Місце навчання: м. Київ, вул. Щорса, 31, офіс 220 м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 18г м. Харків, вул. Сумська, 10г м. Одеса, вул. Пушкінська, 32г

Написати листа учбовому закладу

Навчальний центр "Бейсік" створений в 1998 році, і на протязі 16 років успішно працює на ринку комп'ютерної освіти, будучи одним з провідних центрів, що спеціалізуються на навчанні та підвищенні кваліфікації IT-фахівців.

Напрями навчання:

- курси програмування (Програмування на Java, VBA для Excel, Objective - C); - курси по веб-технологіям (Html5 / Css3, Java Script, JQuery на прикладах, PHP-програмування на прикладах); - курси адміністрування мережевих операційних систем на основі Unix (Адміністрування на Linux); - курси для користувачів (MS Excel 2007/2010/2013 - Експерт. Для професійного використання, Microsoft Power Point - майстер презентацій); - курси комп'ютерної графіки і верстки (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

Тривалість курсу вивчення:

від 1 до 2 місяців

Вартість за семестр:

від 279 грн до 2100 грн

Система знижок:

- 30% знижка на онлайн-навчання з усіх курсів

Формат освіти:

курсове навчання

Форма навчання:

- ранкова, денна, вечірня форми навчання; - групи вихідного дня; - онлайн навчання

Кількість осіб в групах:

3-5 чоловік

Тип документа, що видається після навчання:

сертифікат навчального центру "Бейсік"

Додаткова інформація:

Мета навчального центру "Бейсік": - надати слухачеві курсів, ті професійні знання і навички, використання яких значно підвищує ефективність роботи і дає можливість застосувати найновіші досягнення комп'ютерних технологій. Напрямки діяльності: - комп'ютерне навчання - навчальний центр відомий у м. Києві та інших містах та регіонах України постійно діючими курсами по найбільш затребуваним IT-професіям; - On-line сертифікація - проект тестування і сертифікації користувачів і фахівців через Інтернет з одержанням on-line сертифікатів.

↑ Вгору