Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Комп'ютерний навчальний центр "Бейсік"

  Комп'ютерний навчальний центр "Бейсік"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 456-0404, (098) 200-3315, (093) 199-9003

  Факс:(044) 522-9417

  Контактна особа:Наталя Ємченко

  Адреса сайту:www.basic.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Щорса, 31, офіс 220 м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 18г м. Харків, вул. Сумська, 10г м. Одеса, вул. Пушкінська, 32г

  Навчальний центр "Бейсік" створений в 1998 році, і на протязі 16 років успішно працює на ринку комп'ютерної освіти, будучи одним з провідних центрів, що спеціалізуються на навчанні та підвищенні кваліфікації IT-фахівців.

  Напрями навчання: - курси програмування (Програмування на Java, VBA для Excel, Objective - C); - курси по веб-технологіям (Html5 / Css3, Java Script, JQuery на прикладах, PHP-програмування на прикладах); - курси адміністрування мережевих операційних систем на основі Unix (Адміністрування на Linux); - курси для користувачів (MS Excel 2007/2010/2013 - Експерт. Для професійного використання, Microsoft Power Point - майстер презентацій); - курси комп'ютерної графіки і верстки (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 2 місяців

  Вартість за семестр: від 279 грн до 2100 грн

  Система знижок: - 30% знижка на онлайн-навчання з усіх курсів

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - ранкова, денна, вечірня форми навчання; - групи вихідного дня; - онлайн навчання

  Кількість осіб в групах: 3-5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат навчального центру "Бейсік"

  Додаткова інформація: Мета навчального центру "Бейсік": - надати слухачеві курсів, ті професійні знання і навички, використання яких значно підвищує ефективність роботи і дає можливість застосувати найновіші досягнення комп'ютерних технологій. Напрямки діяльності: - комп'ютерне навчання - навчальний центр відомий у м. Києві та інших містах та регіонах України постійно діючими курсами по найбільш затребуваним IT-професіям; - On-line сертифікація - проект тестування і сертифікації користувачів і фахівців через Інтернет з одержанням on-line сертифікатів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору