Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Луганська філія Комп'ютерної Академії "Шаг"

  Луганська філія Комп'ютерної Академії "Шаг"

  Поставити питання

  Телефон: (0642) 341-030, 935-090

  Факс:(0642) 935-155

  Адреса сайту:lugansk.itstep.org

  Місце навчання:м. Луганськ, вул. Андрія Ліньова, 77 (зуп. "Вторчермет")

  Комп'ютерна академія "Шаг" - одне з найбільших комерційних навчальних закладів, яке спеціалізується на професійній комп'ютерній освіті. Академія створена у 1999 році. Сьогодні її філії активно працюють і розвиваються в України, Чехії та Росії. В освітньому процесі використовуються унікальні програми навчання та методичні матеріали, розроблені провідними фахівцями Академії. Наші студенти займають призові місця на міжнародних олімпіадах та конкурсах з інформаційних технологій. Навчання в Академії будується на реальних проектах, що дає можливість кожному випускнику використовувати отримані знання на практиці: пройти співбесіду, отримати роботу і гідну оплату праці.

  Напрями навчання: Комп'ютерна графіка та дизайн Розробка програмного забезпечення Мережеві технології та системне адміністрування Європейська комп'ютерна освіта для учнів 9 - 11 класів і випускників середніх шкіл (передбачає отримання 2 утворень, включаючи вищу економічну); Мала Комп'ютерна Академія, де займаються діти 10-15 років; Недільна Мала Комп'ютерна Академія, де діти, у віці 10-15 років, займаються в суботу або неділю. А також: - Професійні комп'ютерні курси; - Курси користувача ПК Інтернет; - Авторизовані курси компанії Cisco; - Введення в програмування та адміністрування програм 1С Підприємство версій 7.7 і 8; - Навчання користувачів типових конфігурацій 1С Підприємство версій 7.7 і 8; - Авторизовані тестові центри Prometric та Pearson VUE; - Підготовче відділення.

  Тривалість курсу вивчення: У залежності від форми навчання.

  Формат освіти: Професійна комп'ютерна освіта

  Форма навчання: стаціонар - 5 разів на тиждень (понеділок - п'ятниця), час занять на вибір з 9.00 або 18.00. Напівстаціонар - 1 раз на тиждень (субота або неділя), час занять на вибір з 9.00 або 15.00.

  Кількість осіб в групах: До 15 осіб у групі.

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченню навчання випускники отримують Диплом Комп'ютерної Академії «ШАГ» на двох мовах: російською та англійською. Слухачі напрямки програмування та системне та мережеве адміністрування отримують близько 20 сертифікатів від компаній Cisco і Microsoft, студенти напрямку дизайн отримують сертифікати від компанії Autodesk.

  Додаткова інформація: Навчання в "Комп'ютерної Академії" ШАГ "орієнтоване на людей, різних за віком, статусом, способу життя і діяльності. Стати слухачем Академії будь-який бажаючий у віці від 15 до 55 років, незалежно від базової освіти. Саме тому в "Комп'ютерній Академії" ШАГ "існують гнучкі схеми навчання, які дозволяють поєднувати навчання з іншою діяльністю: навчанням у школі чи вузі, роботою або доглядом за дитиною.


  Часто шукають

  ↑ Вгору