Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. НОСK Accountancy Training (НОСК)

  НОСK Accountancy Training (НОСК)

  Поставити питання

  Телефон: (044) 234-0377

  Факс:(044) 234-0377

  Контактна особа:Наталія Коваль – менеджер програм

  Адреса сайту:www.hocktraining.com

  Місце навчання:Київ, вул. Госпітальна, 12, офіс 209

  НОСК – одна з провідних компаній, що спеціалізується на проведенні підготовчих програм, націлених на отримання професійних сертифікатів міжнародного зразка, корпоративних тренінгів в області фінансів, фінансового й управлінського обліку і звітності. НОСК має офіси в США, Росії, Казахстані і Україні.

  Напрями навчання: Програми підготовки до американських (СМА, CIA, СРА) і британських (DIPIFR) кваліфікаційних екзаменів з аудиту, податків, фінансового і управлінського обліку, фінансового аналізу. Широкий перелік корпоративних тренінгів за міжнародними і американськими стандартами фінансової звітності (IFRS/US GAAP), зовнішнім і внутрішнім аудитом, управлінським обліком, обліком витрат і фінансовим аналізом.

  Вартість за семестр: Від $950 + ПДВ до $3450 + ПДВ за курс

  Система знижок: Гнучка система знижок для корпоративних замовників, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Формат освіти: Очний курс навчання включає: - аудиторні заняття (з 10:00 до 17:30 з годинною перервою); - підготовчий матеріал, розроблений НОСК; - проміжні тести і внутрішній іспит; - інтерактивну підтримку викладача; - адміністративну підтримку при реєстрації на іспит.

  Форма навчання: - DIPIFR (Rus), CMA, CIA – очний і заочний формат; - CPA в 2007 році – заочний формат.

  Кількість осіб в групах: 15 – 20 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Після закінчення підготовчого курсу претендент отримує сертифікат про участь. Після успішної здачі відповідних іспитів: DIPIFR (Rus) - Диплом за Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності, установлений Британською Асоціацією Сертифікованих Бухгалтерів(АССА); CМA (Certified Management Accountant) – сертифікат міжнародного рівня для фінансових менеджерів, фахівців фінансового і управлінського обліку, керівників середньої і вищої ланки, установлений Американським Інститутом IMA (Institute of Management Accountants); CIA (Certified Internal Auditor) – єдиний міжнародний сертифікат для фахівців в області внутрішнього аудиту, установлений Американським Інститутом IIA (Institute of Internal Auditors); Ліцензія СРА, установлена Американським Інститутом CPA (The American Institute of Certified Public Accountants)

  Додаткова інформація: Курс підготовки і екзамени з програми DIPIFR (Rus) проводяться в Києві російською мовою; CМA, CIA – підготовчий курс занять в Києві англійською мовою. Іспити по CМA програмі здаються в Києві, по CIA програмі – в даний час в Москві (у 2008 році планується відкриття екзаменаційного центру в Києві); Іспит СРА здається тільки на території США.


  Часто шукають

  ↑ Вгору