Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Tріумф"

  Навчальний центр "Tріумф"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 587-7956

  Контактна особа:Наталя

  Адреса сайту:www.triumphcenter.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Гончара, 55 (м. Золоті Ворота)

  Багатофункціональний навчальний центр у центрі Києва. Індивідуальний підхід до учнів та якісну освіту. Тільки практичне навчання.

  Напрями навчання: Комп'ютерні курси в Києві: - Курси користувач ПК для початківців - Курси ПК для офіс-менеджерів - Курси комп'ютерної графіки: Adobe PhotoShop, Adobe Illustrator, CorelDraw, QuаrkXpress - Курси 3D Max і архітектурного моделювання. - Курси web-дизайну - Курси створення та розкрутки сайтів - Курси Flesh-анімації - Курси програмування і т.д. Курси дизайну в Києві: - Дизайн інтер'єру - Дизайн інтер'єру на ПК - Ландшафтний дизайн - Флористика - Дизайн реклами - Комп'ютерний дизайн та ін Курси перукарів і нарощування нігтів в Києві: - Навчання в салонах - Практика з першого заняття.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 тижня - до 3 місяців - у групі. Індивідуальне навчання - графік складається під запит учнів.

  Вартість за семестр: 350 – 2300 грн.

  Система знижок: Постійні акції, знижки, святкові акції. Поетапна оплата.

  Формат освіти: Повноцінні курси, інтенсив-курси, семінари, дистанційне навчання.

  Форма навчання: Ранкова, денна, вечірня, по вихідних днях.

  Кількість осіб в групах: 1-3 людини в групі

  Тип документа, що видається після навчання: Свідоцтво встановленого зразка

  Додаткова інформація: Навчальний центр Тріумф - це новий підхід до навчання. Це система навчання, яка розрахована на досягнення результату, а не на довгий і нудний відвідування занять. Навчання проходить за авторськими методиками і, в разі індивідуальних занять, корегується під рівень знань та побажання абітурієнтів. Ми зацікавлені в позитивному результаті навчального процесу. Ваші знання - це наш ТРІУМФ!


  Часто шукають

  ↑ Вгору