Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Тераконсалт"

  Навчальний центр "Тераконсалт"

  Поставити питання

  Телефон: (032) 240-3093, (067) 670-1137

  Факс:(032) 240-3093

  Контактна особа:Оля

  Адреса сайту:www.teraconsult.com.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Дорошенка, 29

  Навчальний центр "Тераконсалт" пропонує навчання на комп'ютерних курсах за різними напрямками і рівнями підготовки слухачів. Навчальні курси з вивчення спеціалізованих програм для дизайнерів, програмістів, проектантів, архітекторів, кошторисників, бухгалтерів, менеджерів, фотографів та ін.. В нас можна не лише швидко, а й ефективно освоїти нову спеціальність або підвищити свою професійну кваліфікацію. Наші викладачі-практики допоможуть витрачати час не на виправлення помилок, а на навчання ефективному користуванню загальними і спеціалізованими програмами. Навчання в групах та індивідуально за зручним для Вас графіком.

  Напрями навчання: - курси оператора ПК; - курси Інтернет; - курси архітектурного проектування; - курси кошторисників; - курси WEB-дизайнера; - курси 3D-дизайну; - курси фотографів; - курси бухгалтерів; - курси 1С бухгалтерії; - курси 1С програмування; - курси програмування; - курси WEB-програмістів

  Тривалість курсу вивчення: від 1 заняття до 45 (залежно від курсу і від форми навчання)

  Вартість за семестр: від 120 грн до 1800 грн

  Система знижок: - 20% при запису двох осіб разом; - 25% при запису трьох осіб разом; - 10% на кожен наступний курс

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: денна та вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 до 11 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Навчальний центр "Тераконсалт" - це найкращий старт Вашої кар'єри. Кожен наш курс враховує актуальні тенденції ринку праці, щоб наші слухачі з легкістю змогли реалізовувати свої знання на практиці. Багато випускників наших курсів вже реалізують набуті знання у найперспективніших бізнес-структурах, державних організаціях, банках, студіях дизайну, проектних бюро та ін.. Навчальний центр "Тераконсалт" був заснований ще у 1996 році як навчальні курси з великим переліком програм для вивчення. Адже ми добре розуміємо сучасні тенденції і те, наскільки навички роботи з комп'ютером є важливими для кожного, незалежно від віку і доходу. З багаторічним досвідом ми і досі залишаємось одним із лідерів у даній сфері. Навчальний центр "Тераконсалт" проводить навчання на курсах за найрізноманітнішими напрямками і рівнями підготовки слухачів. Це можуть бути як загальні курси для осіб, що не мають досвіду роботи з ПК, так і вивчення спеціалізованих програм для дизайнерів, проектантів, програмістів, менеджерів, бухгалтерів тощо. Перелік навчальних курсів: - Початковий; - Універсальний; - Microsoft Office; - Світ Інтернету; - Проектування в AutoCad; - ArchiCad базовий; - Кошториси в АВК-5; - Комп'ютерна графіка; - 3D Studio Max; - Web-дизайн; - Школа цифрової фотографії; - Відеомонтаж; - 1С: Підприємство 8; - Основи бухобліку та 1С:Підприємство 8; - Основи програмування на мовах С, С ++.


  Часто шукають

  ↑ Вгору